2752
2734

یکسالی هست تو ی ازمون استخدامی قبول شدم واقعا به پولش احتیاج داشتم نپرسید کجا ک نمیتونم بگم چون اشنا دارم تو سایت. 

حقوقم بین ۱۵تا ۱۷هست با همه مزایا... 

رییسم ی ادم بسیار عقده ای و حسود و ریاکاره متاسفانه... باهام لج میکنه خیلی کار برعهده ام میذاره درصورتیکه با بقیه کارمندا راه میاد البته تعدامون کمه نمیتونمم کارمو عوض کنم استخدام ی اداره هستم. شرکت شخصی نیست. 

ی وقتهایی میگم ول کنم کارمو چون واقعا دوهفته پیش از شدت ناراحتی دست و پام گز گز میگرد و بدجور تا یک هفته دل درد و سردرد بودم همشم از اذیت کردنای مدیرمون.

بچه چهارساله ای دارم ک مبتلا ب ی بیماری هست و فعلا باید هرروز دارو مصرف کنه تاچند سال. این اتفاق ب شدت منو امسال ب هم ریخته موهام سفید شدن امسال درصورتیکه یک تار سفید نداشتم. این اتفاق همزمان با سرکار رفتن من افتاد و من بخاطر نیاز مالی رفتم سرکار. 

مدتیه فرزندم زیاد بی قراری میکنه و حس میکنم ی مقدار استرس گرفته از دوری من تا منو نمیبینه تو خونه دنبالم میگرده و گریه میکنه.. ب شدت عذاب وجدان دارم از طرفی حقوق همسرم کمه و این پول ی مقدار رفاه نسبی میاره. از طرفی بیماری فرزندم و رییس بی درک و عقده ایم... بخدا تو ی برزخ گیر کردم. بیماری دخترم هم جویه ک باید چند سال دارو بخوره تا ان شالله ب گفته دکترش کم کم قطع بشه و معلوم نیست بعدا برگرده یا ن. 

اگر برگردم خونه و کارم رو ول کن با توجه به اینکه استخدام پیمانی هستم واقعا حیفم میاد از طرفی فرزندم چهارسالشه و اون یکی هشت سالش من هنوز خونه محلات پایین شهر میشینم هیچ پس اندازی برا اینده بچه هام نداشتم چون حقوق همسرم کم بود و کفاف نمیداد. از طرف این مسایل رو اعصابمه تو رو به خدا خواهرانه راهنماییم کنید جای من بودید چ میکردید با این شرایط. 

محل کارمم اصلا نمیتونم عوض کنم چون همین یک اداره هست در شهرمون و هیچ کس هم از بیماری فرزندم مطلع نیست حتی اقوام نزدیک غیر از مادرم! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم الان باید دنبال یه تراپیست واسه مدیریت حال خودت باشی عزیزم

بعد برای شغلت تصمیم بگیر

خیلی مضطربی

شما خونه دارم که بشی ..مادر آرومی نمیشی...اضطراب زیاده

عادت های اتمی و اثر مرکب

سلام عزیز اول روی ماهت ببوسم

خسته نباشید

انشالله مشکلت با ریست حل بشه

خداروشکر که سرکاری خانواده داری بچه هات کنارتن

فکر کنم مشکلاتت زیاده

تنها راه حلی که برات دارم اینه که رو جنبه های مثبت زندگیت بیستر تمرکز کنی و انتخاب کنی که بخاطر اوما خوشحال باشی تا از سمت ریست و .... کمار مشکلات رو حس کنی

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
چرا😔😔 خودم خیلی سختمه خدا کمکم کنه فقط 

با وجود همه مشکلات و مسئولیت ها، آزمون استخدامی شرکت کردید و از بین این همه داوطلب پذیرفته شدیر

نگران نباش تو در سیطره کامل هستی☘️
الان مشکل مدیرتون بود دیگه ؟؟  چشه ؟ چیکارت داره؟

ممرخصی نمیده

قانون میگه اگر بچه زیر شش سال دارید میتونید یک ساعت و ربع زودتر برید اما میگه ارباب رجوع داریم و نیرو کم داریم باید اضافه کار بمونی

سرکار بداخلاقی میکنه وظایف خودش.  و بقیه رو میندازه گردنم و.... به حدی دلم رو شکسته و چون فرزند همسن فرزندم داره درشت نیست میدونم اما چند بار نفرین کردم ک فرزندانش مثل فرزند من بشن تا درک کنه.. البته ک نمیدونه بیماری فرزندم رو

بنظرم الان باید دنبال یه تراپیست واسه مدیریت حال خودت باشی عزیزم بعد برای شغلت تصمیم بگیر خیلی مضط ...

دقبقا همبنه خونه دارم بودم همش اظطراب داشتم بیماری فرزندم نابودم کرد دیگه تیر خلاص بود

ممرخصی نمیده قانون میگه اگر بچه زیر شش سال دارید میتونید یک ساعت و ربع زودتر برید اما میگه ارباب رج ...

نفرین نکن عزیزم خدا به فرزندت سلامتی بده 

این کاری که میکنه طبق قانونه ؟ یعنی وقتی ارباب رجوع هست همه باید بمونن ؟ یا فقط هر دفعه شما باید بمونی ؟ شاید حساس شدی بهش و حق داشته باشه

دقبقا همبنه خونه دارم بودم همش اظطراب داشتم بیماری فرزندم نابودم کرد دیگه تیر خلاص بود

اضطراب عنصر مشترک همه هم نسلامونه عزیزم

ولی علاج پذیره

دور از جونت خاله من ۵سال درگیر سرطان دختر کوچولوی بود....خودشو مدیریت نمی‌کرد از پا در میومد

الان خونوادش خوش و خرم دور همین

به خودت برس 

بچت مادر شاد لازم داره

عادت های اتمی و اثر مرکب

بعضی وقتا شرایط سخت میشه ولی باید تحمل کرد خواهرر

همیشگی نیست که

از خدا میخوام کمکت کنه

به نظرم با ریست در نیفت سعی کن یه راه حل پیدا کنی رابطه ات باهاش بهتر بشه

ریسای ادارات زود به زود عوض میشن حداقل سمت ما اینطوره

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
نفرین نکن عزیزم خدا به فرزندت سلامتی بده  این کاری که میکنه طبق قانونه ؟ یعنی وقتی ارباب رجوع ...

فقط من خانمم و بچه زیر شش سال دارم.. نیرو کم داریم اما جوری نیست ک بخواد منو ب زور نگه داره

2706