2733
2734
درصورتی که موقع رابطه دیده باشه همراه دوشاهد

اگر با کسی بوده حتما باهاش حرفم میزده یه تماسی باهاش گرفتخ از طریق گوشی!! اگر اسم خیانت بیاد قانون اجازه میده پرینت خط زن رو بگیرن حالا ب نام هرررکسی ک. بوده و اگر ثابت بشه که بله با کسی بوده همین میشه یه مدرکککک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه زنه چیکار کردو و اینا ربطی نداره از چیزی ک حقشه بگذره

مثل این میمونه چون یکی مشروب خورده پ ماشینشو ازش بگیرن دو چیز کاملا بی ربطه

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
دو شاهد بالغ مرد دیده باشه که اونم دیگه به مهریه نمیرسه سنگساره حکمش

برا دوستمونم توضبح دادم بازم میگم اگر با کسی بوده بلخره یه زنگ زده بهش با گوشیش نه؟ اونم 6سالی ک میگن... قانون اجازه میده ک پرینت از خط گرفته بشه حالا ب نام هرکی ک بوده و اگر ثابت بشه ک باکسی بوده واقعا این خودش میشه یه مدرک

2731
برا دوستمونم توضبح دادم بازم میگم اگر با کسی بوده بلخره یه زنگ زده بهش با گوشیش نه؟ اونم 6سالی ک میگ ...

عزیزم اگه خیانت زن ثابت بشه از مبلغ مهریه شاید کم بشه وقاضی اجازه ی طلاق میده نه اینکه مهریه بخشیده بشه

دو شاهد بالغ مرد با چشم خودشون دخول دیده باشن فقط همین 

عزیزم بزا بقیه توضیح دادم برو بخون دیگه برا بارسوم حوصلم نمیشه بگم... 😂😂باشه همتون در ست میگین ب من چه من فقط میخواسنم راهنمایی کنم کار درستو بکنن چون من از قانونا سردرمیارم تقریبا، 

قانونا رو بخونین عزیزم... اگر نمیدونین هم نگید... زنی که به شوهزش خیانت کرده و مرد بتونه اینو ثابت ک ...

شما بهتره قانون بخونی حتی خیانت هم مانع گرفتن مهریه نمیشه چون وقتی با اون اقا ازدواج کرده باکره بوده و این دینی ک به گردن اون اقا اما خانمی ک خیانت میکنه و ثابت میشه هم شلاق داره هم جریمه نقدی هم زندان اون خانم مهریه میبخشه در قبال جرمی ک انجام داده وگرنه باید جریمه نقدی بده شلاق و زندان هم تحمل کنه شاکی اون خانم همسرشه و یه جرم قانونی هم انجام داده رابطه نامشروع اگه همسرش ببخشه شاکی خصوصی بخشیده حالا می مونه جنبه عمومی اونم با سند میتونه ازاد بشه

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
باشه عزیزم🙏😂

عزیزم گوگل سرچ کن کامل توضیح داده تنها وقتی مهریه به زن تعلق نمیگیره ک زن همسرشو فریب داده باشه و باکره نباشه به عقد اون اقا دربیاد بعد همسرش ثابت کنه ک فریب خورده و باکرگی اون خانم توسط شخص دیگه ازش گرفته شده

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
منطقی نیست حرف شما چون اگه فیلم یا عکسی باشه قانون حکم سنگسار میده برای زن متاهل که با کسی رابطه د ...

حکم سنگسار شرایط زیاد وسختی داره وفیلم وعکس جزء ادله اثبات دعوی نیست‌گرچه کمک کننده هست ولی با این اوصاف حکم اعدام نمیدن

#نه_به_فمینیسم
2706