2752
2734
چرا هرچی میشنوین رو باور میکنین عزیزم قانون داره همه چیز اگر یه دونه از چیزایی ک میگی دیده رو بتونه ...

نه دیگه الان اینطور نیست چون که میخوان آمار خیانت و فساد تو جامعه ثبت نشه خیلی سرسری ازش میگذرن یکی از فامیلای خیلی نزدیک ما همین اتفاق براش افتاد زنش با شوهر خواهرش رابطه داشت همه چت ها و تماس هاش رو هم در آورد ولی گفتن هر کاری هم کرده مهریه حقشه یا نباید طلاقش بدی یا مهریه ش رو بدی 

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
عزیزم اینا شکایت کردن وفردا میخوان پس بگیرن برای طلاق توافقی ..یعنی دختره هیچ مجازاتی نمیشه من ازاین ...

عزیزم اون آقا باید شکایت کیفری کنه..مهریه حقوقی هست...باید به جرم"ارتباط نامشروع" ازش شکایت کنه عکس و فیلم هم مدرک قابل استناد نیست برای دادگاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا اگ ی مرد خیانت کنه نمیگن اقایی ک خیانت کردی برو خونه و ماشین و اموالی ک بنامت هست رو بنام خانومت ...

بستگی داره اون اموال اقا چجوری به دست اومده اگه همش حاصل تلاش خودشه خوب چرا بده یکی دیگه ببره .

اما مهریه زنشو باید بده 

2731
عزیزم اینا شکایت کردن وفردا میخوان پس بگیرن برای طلاق توافقی ..یعنی دختره هیچ مجازاتی نمیشه من ازاین ...

مجازات نمیشه احتمالا با همسرش ک شاکی خصوصی به توافق رسیدن در قبال جدایی همسرش از شکایتش صرف نظر کنه اگه همسرش با این خانم توافق نکنه خیلی هم راحت از این زن نمیگذرن

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

لعنت بر این مدل زنها واقعا چه قد شوهرش اذیت میشه خدا بهش صبر بده تف سر بالاست براش زنه خودش باس بره خودشو سنگسار کنه نمیدونه بعد طلاق دوستش تف هم جلوش نمیندازه ،

من با حکم سنگسار مخالفم اگه برعکسش بود چه کاری قانون با مرد میکرد؟

الان سنگسار نداریم ولی زنای متاهل چه مرد چه زن اگه ثابت بشه(شرایط خیلی زیادی داره فکر کنم حدود ده شرط داره)اعدامه ولی معمولا شلاق میزنن

#نه_به_فمینیسم
درست عزیزم... ولی حالا همه مهریه رو هم نتونه حداقل مهریه نصف میشه مثلاااا اگر 20 تا باشه میشه 10 تا ...

بله تمام این مراحل مربوط به همسرش میشه یعنی اگه همسرش توافق نکنه این خانم خیلی براش سخت میشه ولی خیلی از اقایون میگن گذشت میکنم فقط از زندگیم برو یعنی حوصله مراحل قانونی ندارن

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
تازه این دادگاه هایی که من دیدم 10تا مرد هم برن آخرش قاضی میگه برین توافقی جدا بشین    

اره خب سنگسار خیلی وحشتناکه

بنظرم اعدام انسانی تره البته شنیدم سنگسارم برداشتن حکمشو

من ی فیلم دیدم تا چند وقت دپرس بودم حالم بد یود

فک‌کن اونقدر با سنگ بزننش تا بمیره 😓😓😓

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
نه عزیزم منظورم این بود چرا هیچکس اون اقای بیشرف رو نمیبینه که با زن شوهردار رابطه داره

چاقو دمه گردن زنه نبود

به زور هم خوراکی بهش نداد مقصر اول اون زنه بعد.مرد چون اون ازاد بود غلط کاریش تعهد نداشت اما این زن شوهر داشت جدا میشد هر گوهی میخواست میخورد.

حرفم زن مرد جنسیت نیست تعهد دو شخص باهمه اگه مردم به زنش خیانت کنه نظرم همینه قربون عرف خدا برم با صیغه کسافتکاری مخالفم

خذا یکی زن یا شوهرم یکی😂نه یکی یکی یکی😂

مهریه در هیچ صورتی ساقط نمیشه

بله مهریه خیلی جاها قانونا لغو میشه یکیش اثبات خیانت هست مثلا اثبات جنون و مسائلی از قبیل مشکل جسمی یا جنسی که شوهر قبل ازدواج نمیدونسته حتی داشتن بعضی بیماریها در زمان مجردی 

2706