2737
2739
عنوان

پسر دوست بودن...😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 181 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره همچین ادمایی هستن . خیلی باهام بدرفتاری کردن همش تو ذهنم مونده . میبینمشون حالم بد میشه . بیشتر ...

یاخدااااا 

اینا دیگه چه موجوداتین😳

فقط تا میتونی فرار کن😕

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2742
منم دیدم از این به اصطلاح مردها ! این جمله هم شنیدید میگن دختر به ترک ندید ولی از ترک دختر بگیرید؟ ...

ما خر شدیم زن ترکها شدیم

و یه دختر دایی دارم اونم همین طور...

هر دو مون جدا شدیم

هرکس دیدم زن ترکها شده ناراضیه

ما خر شدیم زن ترکها شدیم و یه دختر دایی دارم اونم همین طور... هر دو مون جدا شدیم هرکس دیدم زن ترک ...

ترک کجا منظورته؟روستا؟یا کدوم شهر؟

ما خودمون آذری ایم تو فامیل چندتااز پسرامون زن از قومیت های دیگه هم گرفتن ولی واقعا همه احترام میذارن.یکی دوتا همسایه هم داشتیم که اذری نبودن زن اذری شدن ولی خیلیم راضین!

ادم بد و خوب همه جا هست تو همه قومیت ها الان من تا ی قومیت دیگه دیدم ادمای خوبی نبودن باید توهین کنم بگم خر نشید زن اونا بشید؟!

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
ما خر شدیم زن ترکها شدیم و یه دختر دایی دارم اونم همین طور... هر دو مون جدا شدیم هرکس دیدم زن ترک ...

دور از جونتون عزیزم 

منم ترکم مثلا میگن دختر ترک راحت تر کنار میاد با پسر ترک

ما الان ترکیم دیگه یه دختره عروس یکی از نزدیکانم شده پسره هرجی دختره میگه میگه چشم ، همه جوره پشتشه حتی زنش تو جمع پاشه کتکش بزنه بازم چیزی نمیگه! مرد خوبیه وقعا 

من همونقدر ک بد دیدم خوبم دیدم 

آیدا هستم  
2740

عزیزم اصلا این درست نیس

کلا هروقت دوتا قوم متفاوت با فرهنگ های مختلف ازدواج میکنن دچار مشکل میشن

الان من ترکم عروس یه قوم فارس شدم فرهتگ و رسم رسوماتمون زمین تا اسمون فرق داره و شاید هرکسی جای من بود جدا میشد اما من گفتم مهم نیس.. 

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
ترک کجا منظورته؟روستا؟یا کدوم شهر؟ ما خودمون آذری ایم تو فامیل چندتااز پسرامون زن از قومیت های دیگه ...

البته حرفتون متین ه

یه نکته دیگه

بعد از شش ماه جدایی همسر سابقم دوباره ازدواج کرد

اینبار با یکی از اقوامشون که همون ترک اردبیل بودن

دوباره جدا شد

خود دختر هم بهم زنگ زد

گفت ما هم ترکیم 

اینا یه چیز دیگن

خیلی پدرسوخته ن

در کل همه جا خوب و بد داره

اما سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

وقتی میشه با هم اصالت خودت ازدواج کنی

عزیزم اصلا این درست نیس کلا هروقت دوتا قوم متفاوت با فرهنگ های مختلف ازدواج میکنن دچار مشکل میشن ا ...

بعضی اوقات اینقدر بهت فشار میارن

نمبتونی بیخیال بشی

البته من دوستای ترک زیاد درم

واقعا دخترای سازگاری هستن 

اره همچین ادمایی هستن . خیلی باهام بدرفتاری کردن همش تو ذهنم مونده . میبینمشون حالم بد میشه . بیشتر ...

چه نکبت، اونا دیگه آدم نیستن، اصلا رفت و آمد نکن

شوهرت چطوره مثل اوناست؟ یا نه

اعصابم خرد شد چقدر عوضی

دقیقا .. ولی یه فرقی هم هست بین ترکهایی که هنوز تو شهر خودشونن و ترکهای کوچ کرده . ترکایی که کوچ کردن به تهران و شهرهای غیر ترک نشین خیلی رفتار واخلاق بهتری دارن ولی اونا که هنوز شهر خودشونن نه

چه نکبت، اونا دیگه آدم نیستن، اصلا رفت و آمد نکن شوهرت چطوره مثل اوناست؟ یا نه اعصابم خرد شد چقدر ...

رفت و امد نمیکنم .ولی خودشون میان .فرهنگ عجیبی دارن  مثلا جمعیتشون که خیلی زیاده  همه با هم میان. مثلا یهو ۱۵ نفری . تمام نوه و عروس و دوماد و ... رو با خودشون یهو میارن . تا چندروز میمونن . من خیلی اذیت میشم. خیلی انتظار دارن . انگار خیلی لذت میبرن عروسو به زحمت بندازن. بهشون خواستم رو ندم رفت به پسرش گفت زنت بهمون کم محلی کرد . 

شوهرم هیچی بهشون نمیگه . میگه هر چی باشه پدر و مادرمن . قبلا که اعتراض میکردم از رو ناراحتی یه چیزی میگفتم شوهرم منو میزد . کلا تو این خونواده اصلا رنگی از محبت و دلسوزی و احساس ندیدم

منم دیدم حتی جوونا که الان باید ذهنشون باز باشه الان دیدم چندتا چندتا بچه میارن تا پسر بشه !!!!!!(تر ...

ترکا پسرپرست نیست. پسرو برای کار میخوان .فکر میکنن پسرو از همون سن نوجوونی بفرستن سرکار و از درامدش استفاده کنن .کلا به پسر به عنوان کمک خرجی خونواده نگا میکنن . ولی دخترو رو سرشون میذارن و نمیذارن سختی بکشه .کلا پسره یه خونواده ترک بودن خیلی سخته .

2706