2752
2734
عنوان

پسر دوست بودن...😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 181 پست
هاهاها  اطراف ما میگن خدا ۷ پسر بده بهت 😑✋🏻 اخرشم همه دختر دار میشن 😂😁😎 ولی خدایی دختر ...

آخی طفلی ها

پسر خاله های من عشق دخترن یکیشون دختر دومش 5 ماهه به دنیا اومده انقد خوشحال بود که نگو.

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه همه کارهای خونه خودش و مادرشوهرش با این بوده...مادرشوهرشم وسواس داشته همش به این دستور میداده ...

چی بگم والا 

هرکسی یه قسمتی داره 

خدا سالمش کنه 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
من که نگفتم پسر دوس هستن گفتم دختر دوستن. برای دختراشون همه کار میکنن .به پسراشون اهمیت نمیدن. داماد ...

خدایا😮😮😮 واقعا؟ چقدر بیشعور و بی فرهنگن      ببخشیدا خاک عالم بر سرشون     باور کن خودم ترکم     خدایی پدر شوهرم   هرکاری لز دستش بر بیاد برامون انجام میده 

همه رو ب ی چوب نرون گلم😘  همه ی ترک ها اینجوری نیستن

الهی بمیرم چه شانسی داشتی گیر همچین آدمهایی افتادی

2731
خواهرم به من میگه تو پسر دوستی نمیدونم ازم چی دیده که اینا میگه

اخی عزیزم😄 خب هرکی ی جنسیتی رو بیشتر دوست داره دیگه عیبی نداره ک .ولی این ک از نظر تعصبی باشه چرا پر از اشکاله .

ولی از نظر من پسربچه ها خیلی گوگولی و شیرینن و عاشقشونم ولی خواهرم عاشق دختر بچه هاست و لباساشون و اداهاشون.در هر صورت هردو طرف نظرشون محترمه و کسی ک میاد تو هین میکنه چرا پسر دوست داری ب نظرم فرهنگ نداره و بالعکس.البته کلی گفتم ها چون زیاد دیدم تو سایت تا یکی میگه من پسر دوست دارم حمله میکنن بهش خب چطور تو میگی دختر دوست دارم پس توام مثل همونی چ فرقی داره نمیدونم این خود کم بینی ها از کجا میاد وگرنه اگه کسی خودش حس برتر بینی پسرها رو نداشته باشه جبهه نمیگیره ب کسی ک پسر دوسته( بازم تاکید میکنم اون دسته ک با تعصب و حالت نژاد پرستانه هستن😕 رو نمیگما اونا کارشون اشتباهه).چون تو ذهنش دختر و پسر فرق نداره.

پسر دوست داشتن با دختر دوست داشتن هیچ فرقی نداره از نظر من مهم نیس مهم اینه که بینشون فرق نزاری

بله من خودم مخالف  هردو ام(چه پسر دوستی چه دختر دوستی) هردو باعث خلا در بچه میشه و هدو به یک اندازه آسیب میزنه به جامعه 

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
آره بابا انقدر هستن بیا ببین هیییییییی خواهر چی بگم  والا کسایی هستند دختر دار میشن   &nb ...

منم دیدم حتی جوونا که الان باید ذهنشون باز باشه الان دیدم چندتا چندتا بچه میارن تا پسر بشه !!!!!!(ترک زبانن) بازم میگم من به قومیتی چیزی نسبت نمیدم میگن ترکا پسر پرستن بخاطر همون جمله هاشونه !

آیدا هستم  
آخی طفلی ها پسر خاله های من عشق دخترن یکیشون دختر دومش 5 ماهه به دنیا اومده انقد خوشحال بود که نگو.

اره ماهم اصلا به روی همدیگه نمیارن ته دلشون پسر میخواد .. 

اتفاقا دختر بشه برای اینکه کسی نگه فرق میزاره چنان جشن هایی میگیرن براش که دهنت کف میکنه .. آدم جیگر گوشه اشو نمیتونه دوست نداشته باشه ..

من همیشه پسرخاله هام که میان سر میزنن به مامانم میبینن من تا ساعت ۱۲ میخوابم رسما از حسودی میپوکن بیدارم میکنن 😂😂✋🏻

همش میگن  کاش دختر میشدیم .. 

خلاصه توفیق اجباریه دختر شدن تو خانواده ما .. میخوانت ولی نمیخوانت 💔

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟