2733
2739
عنوان

پسر دوست بودن...😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 181 پست
خدای من در این حد؟  مثل اعراب اطراف من (البته اونها در این حد نیست یعنی که زن رو اصلا حساب نکن ...

فقط یه خاطره از پدر شوهرم

جون بوده تا دو سه شب فیلم می دیده ..کلا م بیکار بوده و خونه پدرش میشسته

اگه زنش چشمامش رو هم میرفته و خوابش میبرده 

میزده تو سرش پاشو مگه من خوابیدم که تو اجازه داشته باشی بخوابی

پدر خود من پسر دوسته در ظاهر ولی هرکی از دور میبینه میگه دختراشو بیشتر دوست داره. راستش اگه اون مادر بزرگ از خدا بی خبرم و عمه های خیر ندیدم تو گوشش فرو نمیکردن شاید اصلا پسر دوست نمیشد.

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرا راستشو بگم دختر اشونو خیلی دوست دارن  ولی من خودم موافق این نیستم که دخترو بیشتر از پسر د ...

بله واقعا حتی اگه ته دلت هم یکی رو دوست داشته باشی چطور آدم دلش میاد فرق بزاره 

هردو چه پسر چه دختر از وجود خودته دیگه

حالا میخواد دختر دوستی باشه میخواد پسر دوستی باشه 

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2731
منم گفتم خیلییییی دیدم شنیدید میگن الله اوغول ورسین ؟!

اره همیشه ورد زبونشون این جملاته .الله اوقلان ورسین.الله اوقلی ساخلاسین.الله قارداشی ساخلاسین😒برعکسشو شنیدین بگن؟مثلا بگن الله باجی ساخلاسین؟🤨😂

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
هه دوز دیر الله اوغول ورسین  قبیر لرین منور الیجک 😡😡😡😡😡

🤭الان دیگه باز پیشرفت کردن اومدن همه داخل شهرا ، روستا ها (همشون نه بعضیاشون) واقعا هنوز خیلی فکرای جاهلیتی دارن . اما الانم ک الانه ترکا هنوز این جمله زشتو به کار میبرن نگید ک نشنیدید !( الله اوغول ورسین ) الله اوغولو ساخلاسین !

آیدا هستم  
فقط یه خاطره از پدر شوهرم جون بوده تا دو سه شب فیلم می دیده ..کلا م بیکار بوده و خونه پدرش میشسته ...

یاخدا 

این دیگه نوبر بوده😳

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2738
فقط یه خاطره از پدر شوهرم جون بوده تا دو سه شب فیلم می دیده ..کلا م بیکار بوده و خونه پدرش میشسته ...

الله اکبر .. از این پدر چه پسری  در بیاد خدا داند

مگه اسیر بوده؟ مادربزرگ من که به مظلومیت میشناسیمش هم اینطور نبوده

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
🤭الان دیگه باز پیشرفت کردن اومدن همه داخل شهرا ، روستا ها (همشون نه بعضیاشون) واقعا هنوز خیلی فکرای ...

مامان من به پسر خاله هام میگفت الله 7 دانا گوزل مارال قیز ورسین.😂 اونام یه ذوقی میکردن که نگو

کلا نسل جدید اطرافم باز بهتر بودن تا نسل قبل

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
اره همیشه ورد زبونشون این جملاته .الله اوقلان ورسین.الله اوقلی ساخلاسین.الله قارداشی ساخلاسین😒 ...

نه واقعا من ترکم بهم میگن ترکا پسر پرستن برمیخوره واصلا قبول ندارم به یه قومیت یه ویژگی رو بچسبونیم 

اما ترک زبانها تا وقتی این چیزارو بگن بقیه حق دارن بگن پسر پرستن ! کاشکی از خودمون شروع کنیم جایی دیدیم برخورد کنیم واقعا !

آیدا هستم  
بله واقعا حتی اگه ته دلت هم یکی رو دوست داشته باشی چطور آدم دلش میاد فرق بزاره  هردو چه پسر چه ...

ببین پسر دوستی به این معنی نیست که دخترا رو دوست  ندارن.مثلا زنایی که پسر دنیا آوردن به خودشون افتخار می‌کنم پسر داریم😂یا هر کی یکی دوتا  دختر داره سعی میکنه بچه بعدشی حتما پسر باشه و ...وگرنه دختراشون دنیا میاد رو‌چشمشون میزارنش

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
آهان ، چی بگم والا میدونی ب دل نگیر گله من       ب نظرم بخاطره ادامه ی نسلشون  ...

من که نگفتم پسر دوس هستن گفتم دختر دوستن. برای دختراشون همه کار میکنن .به پسراشون اهمیت نمیدن. داماداشونو رو چشمشون میذارن ولی ضد عروسن مثله کنیز با عروس رفتار میکنن . پسراشونو از سن کم میفرستن سرکار . بعد نمیدارن پسر یه قرون پس انداز کنه همشو ازش میگیرن با اینکه نیاز ندارن. بعد پسر ازدواج کنه تو شروع زندگی کمکشون نمیکنن حتی هدایای عروسی پسرو ازشون میگیرن میگن رسمه ترکاست . با اینکه نیازی ام نداشتن. ولی برای دختر هرکاری میکنن که تو زندگیش کم نداشته باشه. دخترشون تو پنجمین کنکورش فقط مجاز شده از خوشحالی بهمون میگن میخوایم براش گوشی ایفون و لب تاب بخریم بعد شوهر من پول نداره خونه اجاره کنه

🤭الان دیگه باز پیشرفت کردن اومدن همه داخل شهرا ، روستا ها (همشون نه بعضیاشون) واقعا هنوز خیلی فکرای ...

آره بابا انقدر هستن بیا ببین هیییییییی خواهر چی بگم 

والا کسایی هستند دختر دار میشن    پسر میخوان   ۷     ۸   تا دختر میارن تا ی دونه پسر بشه

نمیدونم والا😶

2706