2733
2734

احساس نیکنم هروقت زیاده روی میکنم تو این دوتا روحم کثیف میشه 

جدی میگم 

حتی احساس میکنم اون اعتماد به نفس وزیبایی سابق رو ندارم 

اون حس زنده بودنم رو از دست میدم 

البته وقتی دارم فیلم میبینم حس بدی ندارم به محض اینکه رهاش میکنم انگار تاثیرات منفی خودشو نشون میده و منو مجبور میکنه دوباره برای داشتن حس رضایت از خودم انجامش بدم منو وابسته میکنه و حس کاذب بمن میده 

مخصوصا بعضی فیلم ها کاملا با یک قسمت دیدنش افسرده میشم و هرشب خواب بد میبینم تا مدت ها خواب ها جنسی میبینم و خیلی سراسر حس بد میشم 

کسی هست اینظوری باشه؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چندتا از فیلمایی که باعث این علائم شد رو میگی؟ ببینم دیدم یا نه. شاید ژانرای خیلی فانتزی مثلا میبینی نمیدونم. من چنین علائمی بهم دست نداده با فیلمایی که میبینم.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
من خودمم همینطورم‌  امکان نداره بی تاثیر باشه

خیلی بده  تا مدت ها تمرکزمو از دست میدم حتی حس میکنم حافظه ام ضعیف میشه و مثل قبل اطلاعات تو ذهنم نمیره باید چندبار یه متنی بخوتنم تا یاد بگیرم

من بعضی سریالای ایرانی رو میبینم فقط منظورت چه فیلمیه در مورد موسیقی هم که موسیقی به دست شیطان ساخ ...

فیلمای خارجی معمولی 

صحنه دارن ولی نه صحنه  های خیلیی زیاد 

چندتا از فیلمایی که باعث این علائم شد رو میگی؟ ببینم دیدم یا نه. شاید ژانرای خیلی فانتزی مثلا میبینی ...

مثلا ومپایر دایریز

اره من چندوقت بود داستان های خیانت نی نی سایت رو میخوندم خواب میدیدم فیلم های ابراز علاقه زن وشوهرهارو اینستا میدم بازندگیم مقایسه میکردم وباعث دلخوریم از شوهرم وزندگیم میشد اهنگ های غمگین گوش کنم همش احساس افسردگی دارم انگار شکست عشقی خوردم

محافظت از روح وروان از جسم بیشتره باید بیشتر تلاش کنی

بله من هم اقلا دوست ندارم وتا ساعتها حس بد دارم حای آروم ترین موسیقی

فقط مداحی قلبم رو آروم میکنه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
مثلا ومپایر دایریز

آهان اصلا از این فیلما ندیدم تاحالا.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اره من چندوقت بود داستان های خیانت نی نی سایت رو میخوندم خواب میدیدم فیلم های ابراز علاقه زن وشوهرها ...

میفهمم 

بله من هم اقلا دوست ندارم وتا ساعتها حس بد دارم حای آروم ترین موسیقی فقط مداحی قلبم رو آروم میکنه

من قویت اینجوری میشم تا مدت ها طول میکشه خوب شم حتی قران گوش دادنم برام عذاب اور میشه انگار روحم شیطانی شده و نمیتونه تحمل کنه