2733
2734
عنوان

پسر دوست بودن...😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 181 پست
والا من کلی گفتم چون تو نی نی سایت زیاد دیدم اصلا مخاطبم شما نبودی...ضمنا شما از کجا میدونی من چی هس ...

وقتی کلی میگید باید بگید کلی میگم!

تو تاپیک وقتی چیزی مینویسید خطاب به استارتره این دیگه کاملا واضحه.

چون افراد اونطور که در ذهنیت خودشون هست رو به دیگران نسبت میدن 

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
انشالله ی مرد ترک ازون خوباش قسمتت بشه الهی آمین 🥰🤲🤲

😅❤✋🏻 مرسی ‌‌ .اول ان شاء الله دانشگاهم تبریز باشه حالا شوهرو ی فکری میکنیم 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هر میگنی که نباید گفت شاید اشتباه باشه😄

اره اما من با اینکه ترک هستم و افتخارم میکنم اما خودم چنین خانواده ای البته چنین مادری در اصل داشتم حق دارم بگم میگن (با توجه به تاپیک ) اما تاپیکتون خوب بود و منم میدونم که همه ترکا اینجوری نیستن هرچند من هرکیو دیدم اینجوری بوده 🤭

آیدا هستم  
اره اینطوره .. خداروشکر جدیدا اصلا مشکل نیست بین همه ❤ چقدر زیبا  بنظرت میسازم با ترکا؟  ...

نه نميسازي 😂😂😂

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2731
خدایا😮😮😮 واقعا؟ چقدر بیشعور و بی فرهنگن      ببخشیدا خاک عالم بر سرشون   &nbs ...

اره همچین ادمایی هستن . خیلی باهام بدرفتاری کردن همش تو ذهنم مونده . میبینمشون حالم بد میشه . بیشتر مادره داره اذیت میکنه . خیلی خسیس و حسوده .

من خودم شمالی ام.اونا خلخال هستن.. تو عقد رفتم خونشون. مادره جلوی من میگفت وای اه الان برنجامون زود تموم میشه . بعد میگفت وقتی اومدی اینجا موندی خونه بابات نیست که باید کار کنی . کلا اشپزی و تمیز کاری خونه رو انداخت گردن من.خونشونم خیلی بزرگ بود خسته میشدم در حالیکه فقط ۳ یا ۴ روز میموندم اونجا .

بعد وقتی میرسیدم اونجا اصلا ازم پذیرایی نمیکردن حتی با چای. میوه که اصلا .بعد میدیدم تو یخچالشون اصلا میوه نیست.بعد اتفاقی دیدم میوه ها رو داخل کمد دیواریه اتاقشون قایم کرده بود. خیلی ناراحت شدم.

اگه موقع شام یا ناهار میرسیدم خونشون بهم میگفت ما غذامونو خوردیم تو اگه گشنته خودت یه چیزی برای خودت درست کن . 😭

یه بارم گشنم شد یه نیمرو درست کردم مادره پاشد پنجره ها رو باز کرد بعد میومد بالاسرم غر غر میزد که تو باعث شدی خونه بوی تخم مرغ بگیره من دیگه شب خوابم نمیبره .

یه بارم کم مونده بود خودشو پدره منو بزنن بخدا.حالت تهاجمی گرفته بودن همش با دست ضربه میزدن به شونه ام . سره اینکه تو باعث شدی پسرمون رفتارش با ما تغییر کنه 

ماهم اصالتا ترک مراغه هستیم و ساکن قزوینیم و دختر و پسر برای ما فرقی نداره ...😊

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
میسازی ولی پیشنهاد میکنم حتما زبانشون رو یادبگیر 🤭به مشکل میخوری😁

اوهو زبونشونو بلدم 😎✋🏻 خیلی وقته یاد گرفتم ..

ترکی استانبولی البته بلدم 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
اره اما من با اینکه ترک هستم و افتخارم میکنم اما خودم چنین خانواده ای البته چنین مادری در اصل داشتم ...

اره تو این تاپیک انقدر گفتن من میگم شاید ما آذری نیستیم 😂

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤