2737
2734

جاریم داره از برادر شوهرم جدا میشه ولی برادر شوهرم توانایی پرداخت مهریه را نداره شوهرم میگه ما خونه نیم سازمون رو بفروشیم پولشو بدیم برادرم برای مهریه زنش ما حالا عقدیم میگه بعدش بریم طبقه بالا خونه مادر شوهرم زندگی کنیم چند ساعته دارم گریه می کنم آخه چرا ما باید خونه ای که با سختی زیاد تا اینجا رسوندیم را واسه مهریه یکی دیگه بفروشیم اونم واسه برادر شوهرم که انقدر همیشه ولخرجی میکنه همیشه رستوران های خوب و لباس های مارک دار میپوشه و اصلا اهل پس انداز نیست

طبقه بالای پدرشوهرو بفروشن خب اون بهترم هست !!!

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احمقانست

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2728

چرا مهریرو ک قسط بندی میکنن؟

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

واااا😐😐حال شوهرت خوبه؟خب مادرشوهرت خونشو بفروشه بده.تا اون هست شما چیکاره اید؟🤔

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑