2737
2739

ی مشکل بزرگی دارم و ازتون میخام راهنماییم کنید😢من نمیتونم از خودم دفاع کنم یعنی همون لحظه ک ی حرفی بهم میپرونن زبونم قفل میشه و قلبم شروع میکنه تند زدن و هول میشم بعدش انقد از خودم حرصم میگیره و ناراحت میشم و گریه میکنم ک قلبم تیر میکشه از اون طرف بیشعوری ک سعی میکنه منو بکوبونه یا پیش بقیه خراب کنه یا نقطه ضعفمو ب روم بیاره و یا دخالت میکنه تو زندگیم ناراحت نمیشما اون بیشعوره حالیش نیس از خودم عصبی میشم و حرصم میگیره ک نمیتونم از خودم دفاع کنم اونا ب راحتی و آب خوردن جواب همدیگه رو میدن ولی من بعد چند روز تازه جواب دندون شکن میاد تو ذهن عقب افتادم بخاطر همین همیشه سعی میکنم از بقیه دوری کنم کمتر تو دورهمیا و مهمونیا مراسما ظاهر بشم چون بعدش تا ی هفته حالم داغونه این باعث شده اعتماد بنفسمو از دست بدم و بقیه ب چشم ی ضعیف و منزوی بهم نگا کنن😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

توقعت رو بیار پایین از همه ، فکر کن یه دیوونه ای تو کوچه ست که از رو نادونی فحش و .. میده ، چون دیوونه ست ازش ناراحت نمیشی و توقعی هم ازش نداری 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2731

مگه چی میگن؟ 

وقتی دیوونه به شما چیزی میگه شما فکر شخصیت و غرور هستی؟ 

یا جواب محترمانه ولی درعین حال کوبنده بدید ، یا اینکه هرکی هرچی گفت تو مراسما، تو ذهنتون بگید اینم خدا زدتش توقعی ازش نیست  😂

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ