2737
2739
عنوان

مهریه جاریم چند ساعت دارم گریه می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3801 بازدید | 149 پست
آخه جاریم با خانواده شوهرم فامیل هستند به خاطر همین شوهرم میگه مهرشو زود بدیم جلو فامیل خوب نیست

چه ربطی داره شوهرتم واسه خودش رفته بالا منبر 

اون داره حق تورو میده به کسه دیگه این خودش گناهه! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه جاریم با خانواده شوهرم فامیل هستند به خاطر همین شوهرم میگه مهرشو زود بدیم جلو فامیل خوب نیست

ببین اصلا راستم که بگن شما قبول نکن کوتاه نیا به هیچ وجه مطپئنی شوهرتو برادر شوهرت پر نمیکنه؟؟

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊
2728
آخه برادر شوهرم میگه میخوام همه مهرشو یه جا بدم تا بفهمه با عرضم میگه زنش تو دعوا بهش گفته تو عرضه ن ...

برگرد به شوهرت بگو بفروش ولی نه برای مهریه زنداداشت برای مهریه من 

من همین فردا میرم دادگاه مهریمو میزارم اجرا

حقمه توهم مهریه منو باید بدی نه زنداداشتو 

مادرشوهرتم که الآن دعوا کرده با پسرش احتمالش هست طرف تورو بگیره بگو پسرتون به خاطر پزشون میخواد زندگی منو باخاک یکسان کنه ما این همه زحمت کشیدیم به هزار بدبختی خونه ساختیم حالا اگه بفروشیم هیچی دستمون نیست که هیچی با این قیمت مسکن نمی تونیم هیچ وقت بخریم یه خورده هندونه هم بده زیر بغلش طرف تورو بگیره 

درنهایت اگه جواب نداد زنگ می زنی به برادرشوهرت میگی من به هیچ وجه راضی نیستم به خاطر خودتون دارین زندگی منو برادرتون رو خراب می کنید

و تواین مدت هم فشار خونوادتون روی شوهرتون برای خونه ی مستقل باید زیاد باشه

من بابام به خاطرعموم اومدتوخونه شریکش کرد.ببین بیچارمون کرد.اصلااینکارونکنید.هرکسی خودش مسبب مشکلاتش هست.اینجاشماتاوانشومیدین.ما واقعابدبخت شدیم.دوساله داریم باسختی زندگی میکنیم

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤️
آخه برادر شوهرم میگه میخوام همه مهرشو یه جا بدم تا بفهمه با عرضم میگه زنش تو دعوا بهش گفته تو عرضه ن ...

برگرد بگو دراست گفته زنداداشت 

اگه عرضه داشتی جور می کردی نه این همه زحمت  تازه عروس دوماد رو خراب کنی

مادر شوهرم به خاطر دعوایی که با برادر شوهرم کرده حاضر نیست خونشو براش بفروشه

اینا فیلمشونه . هنوز مونده آدمارو بشناسی

حتی اگه شده قهر کن دعوا کن نزار این کارو بکنه

2738

بگو بدیم نه بدی 

وقتی می دیدی از پسش برنمیای نباید قبول نی کردی 

یا اینکه تو دعوا کوتاه میومدی

یعنی میگید برادر شوهرم میخواد سرمون کلاه بزاره

کلاه که چی بگم . خودت فک کن ببین چرا باید حاضر بشه داداشش خونه شو بفروشه که خودش مهریه بده 

فیلم بازی میکنن که با خونه شما مهریه رو بدن.خونه خودشون بمونه