2737
2739
عنوان

بچه ها بورس تون که اومده پایین .بعدا خیلی میره بالاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بر نمیاد.ولی یه عده انچنان میان متفکرانه از بلند مدت حرف میزنن انگار خیلی اطلاعات دارن.بلند مدت چ ...

خوب الان کار دیگه ای میتونن جز این بکنن؟ اصلش اینه که تو ایران به نظر من خیلی وقتا سود بورس معنایی نداره،شما اگه خیلی خوب سودم بکنی تو بورس تازه همگام با تورم شدی،با تورم مثلا صد درصدی اگه پولت دو برابر بشه تازه اصل پولتو حفظ کردی،اگه پنجاه درصد سود کنی با تورم صد درصدی در اصل پنجاه درصد از ارزش اصل پولت رفته!این نظر منه،اینجا ایرانه و با شرایط بد تورم هیچی سر جاش نیست،ولی کسی که بعد از عید اومده تو این بازار با نگاه کوتاه مدت بیشتر ضرر میکنه،اینجا انتخاب بین خوب و بد نیست،انتخاب بین بد و بدتره

2728
من این قد بهش میگفتم چقد خری ۳۰ .۴۰ تومن از ۱۰۰ ضرر کردی .خیلی جلو بقیه خجالتش دادم سال بعد که شد ح ...

عزیزم ماهم کلی ضرر کردیم خودم الان هم ناراحتم هم اعصابم خورده وضعمون خوب نیس ولی دیدم شوهرم ناراحتو عصبیه گفتم ناراحت نباش درست میشه به امید خدا

باغصه خوردن چیزی حل نمیشه

گلم یاد بگیر 🥰

شهرما زمین خریدیم 7میلیون سال 94الان همون زمین شده 300میلیون یعنی دلم بحال کسای که خونه ندارن مثل خو ...

دیگه این جوریم نست ۷تومن بشه۳۰۰شاید همه چیز ا۷یا۸برابرشدع باشه

و خدایی که به شدت کافیست!!!!!!!
دیگه این جوریم نست ۷تومن بشه۳۰۰شاید همه چیز ا۷یا۸برابرشدع باشه

یعنی یه چاخانایی میگن اینجا آدم تعجب میکنه

توی 5سال یعنی 50برابر شده قیمت زمینشون😐

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2740
خوب الان کار دیگه ای میتونن جز این بکنن؟ اصلش اینه که تو ایران به نظر من خیلی وقتا سود بورس معنایی ن ...

حرفت کاملا درسته .تحلیلت عالیه.اما یسری الان بخاطر اینکه سهاماشون افت نکنه میان اینجا تبلیغ ۹میلیارد و فلان میکنن که بعضیا که سواد اقتصادی ندارن همون یزره پولشونو وارد بورس کنن.اینا دارن سواستفاده میکنن .

من خودم چندسالیه تو بورسم ولی عمده سرمایه مو از بعد عید اوردم اصلا هم اهل فروش نیستم چون دیدم بلند مدته و مطمئنم بهترین ها از آن منه☺️

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
چن ماهی ضرر می کرد  منم هی سرکوفت می زدم .ابروش همه جا بردم  میگفت یه روز خجالت میکشی از ...

راجع به میلیون حرف میزنی؟

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

چقد بعضیا بی ادبن 

اه

اصلا تربیت خانوادگی ندارن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

آخی، اسی از کتابهای شوهرش عکس میگیره میفرسته،عزیزم😍🥰😍🥰

ماه مخر و آبان همیشه برای بورس خوب بوده.انشاالله رفته رفته بازار بهتر میشه

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
جالبه اون موقع که ضرر کرد ابرو براش نذاشتم  ولی وقتی سود کرد .گفتم به هیچکس نگیم . وسکوت کردم

شوهرمنم پارسال ۲۰ تومن گذاشتتو بورس تاقبل اینکه بازار قرمز بشه دومیلیارد و خورده ای شده بود.ولی الان نصفش به فنا رفته.

خودم و خواهرمم خونه و ماشینمونو فروختیم ریختیم تو بورس فعلا که همش ضرر کردیم.ولی نمیفروشیم تاببینیم خدا چی میخواد

من خودم چندسالیه تو بورسم ولی عمده سرمایه مو از بعد عید اوردم اصلا هم اهل فروش نیستم چون دیدم بلند م ...

منم کلی عرضه اولیه خریدم همشو نگه میدارم برا وقتی پسرم بزرگ بشه الان ۶ ماهشه😂

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706