2752
2734
عنوان

بچه ها بورس تون که اومده پایین .بعدا خیلی میره بالاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 117 پست
جدی خدا کنه اعصابم خرابه شوهرم ۶۰۰ ضر کرده اصلا اعصاب نداره بچه ها رو میزنه میاد خونه همش صلوات میفر ...

وا چه ربطی به بچه های طفل معصوم داره؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله درست میشه،بورس صبرمیخواد..سهامدارباشیم نه سهامباز

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2731

همین پولاتون رو بدید زمین ماشین خونه بخرید همیشه سوده خیالتونم راحته ضرر ندارع خونه ی ما تو شهرستان ۳ سال ویش ۵۰ تومن بود الان شده ۴۰۰ ملیون هیچ وقت اعصاب خردی نداشت ازشم استفاده هم کردیم

چن ماهی ضرر می کرد  منم هی سرکوفت می زدم .ابروش همه جا بردم  میگفت یه روز خجالت میکشی از ...

الان داری خجالت میکشی ؟ 😁

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بورس همیشه بالا و پایین داشته و خواهد داشت. دلیل اینکه الان این همه سر و صدا کرده ورود افراد عادیه که از بورس و ماهیت بورس اطلاعی ندارند و فکر می کنن مثل دلار و طلا باید باشه ولی بورس راه خودش رو میره و باید به دید بلند مدت بهش نگاه کرد.

جالبه اون موقع که ضرر کرد ابرو براش نذاشتم  ولی وقتی سود کرد .گفتم به هیچکس نگیم . وسکوت کردم

خانمی کل دارای من تو بورس دارا یکم که به تعداد ۲۰۰ واحد خریدم 

لطفا از همسرتون بپرسی که تا عید نگه دارم چقد میشه یا بفروشم و چی بخرم تا عید یا برا تابستون سال دیگه 

خیلی ممنون

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
جالبه اون موقع که ضرر کرد ابرو براش نذاشتم  ولی وقتی سود کرد .گفتم به هیچکس نگیم . وسکوت کردم

چی بخریم حوبه؟میپرسی ازشون؟ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
میشه بگی که ما هم هیجانی رفتار نکنیم 

من این قد بهش میگفتم چقد خری ۳۰ .۴۰ تومن از ۱۰۰ ضرر کردی .خیلی جلو بقیه خجالتش دادم

سال بعد که شد حدود۸۰۰ .هیچی نگفتم 

خودمو زدم به کوچه علی چپ 

میشه بگی که ما هم هیجانی رفتار نکنیم 

چند سال پیش که انرژی اومد ما ۲۰میلیون وام گرفته بودیم خریدیم.خیلی سریع پایین اومد پولمون رسید به ۱۳ میلیون در حتلی که داشتیم قسط میدادیم کلا بیخیال شدیم ولی از پهرسال یهو شروع کرد رشد کرد

2706