2733
2734
عنوان

مدیرا و معلما کاملا رد دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 61 پست
۱۸ هم عالیه 😍 از لج اونا هم شده بهترین نمرات رو بگیر 🥰  موفق باشی عزیزم 😍

ممنون عزیزم 🥰

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
حالا یه سوال منو ج بده منو ریشه موهام سفیدی داره باردارم نمیتونم رنگ کنم با گج سفیدیا میره؟ 

گچ مو رنگ مو هات بزن، سفیدیش دیده نمیشه

تا زمانی که نی نیت به دنیا میاد، بعدش رنگ کن

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دولتیه‌؟ اگه آره نمیتونه  باید برای ثبت نام نکردنت‌ جلسه تشکیل بده که بازم تو میتونی رد کنی&nb ...

آره دولتیه 

مگه میتونه ثبت نام نکنه؟ هرمدرسه یه قسمتی از شهر رو پوشش میده،وقتی اون محدوده هستی باید ثبت نامت کن ...

ممنون عزیزم ❤️ امشب واقعا فک میکردم می‌تونه ثبت نام نکنه و جدا میشم از دوستام

2731

مدرسه ما حتی مارو با تو صدا نمیزدند، برنامه ریزی تاریخ های امتحانات، دبیر هایی ک انتخاب می شدند، دبیر های کلاس فوق برنامه و.... همه بر عهده خودمون بود؛ چطور اجازه دادین چنین حرفی بزنند

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
واقعا یسری‌ مدرسه ها برگای‌ آدمو‌ میریزونه‌. من نمونه دولتیم‌ همه موهاشون رنگ داره یا خیلی بلنده یا ...

😂😂

آخه با من لجه  گیر داده بود که چرا مو هام رنگه😐میگف باید حتما مشکی کنم  منم هر وقت میرم ...

گچ مو مالیده نمیشه به مقنعت؟

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "

اتفاقا منم معلمم و مدیر مدرسه ای که توش درس میگم همین کلماتی که تو گفتی به بعضیا گفت نکنه همشهرییم😂 ولی خب بعضی دانش آموزان ( بلانسبت شما) کلا مدرسه رو میزنن بهم . درس نخونن اوکی کم حجابن اوکی اما همش دعوا ، سروصدا زیاد تو کلاس ، بقیه بچه ها هم از دستشون عاصین

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
از من میشنوی گیرش به همون موهاته . چون ظاهر دانش اموز اعتبار مدرسه هست . اگر درست خوبه کاری نمیتونن ...

الکی پرش نکن

اونا سوابق معلما و مدیرا رو دارن

اگر معلم و مدیر تو سابقشون مشکلی نداشته باشن به حرف دانش اموز اهمیت نمیدن

کاربر پسر 🔴🔴
من معلمم، اگه شما غرض تون از مدرسه اومدن، اکیپه، چرا وقت و هزینه دولت و ملتو حروم میکنین اکیپتونو ت ...

واقعیت اینه بعضی از کلاس های آرایشگری و خیاطی از خیلی از کلاس های درس مفیدتر هستن و مدرسه به این شکل بیشتر وقت رو زائل می‌کنه تا کلاس های مهارتی 

همین اکیپمون که گفتی خیلی‌چیزا‌رو مشخص میکنه اگه گروه پردردسری هستید وشلوغ کار‌بله جداتون میکنن یادت باشه دوستی به حدش خوبه صمیمیت بیش از حد شورش رو درمیاره وبله مدیر‌میتونه ثبت نام نکنه اگه حس‌کنه شما نظم مدرسه رو بهم میزنی

آره ما معلمای بدبخت واقعا رد دادیم

هعی

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟