2752
2734
عنوان

چه کسانی مثل من اند 🙃🤗

281 بازدید | 32 پست

بیاید همدیگه رو پیدا کنیم... 😍

تعریف از خود نباشه من این طوری ام که خوبی های برخی افراد رو دوبرابر جبران می کنم... 

و تا دل تون بخواد از تجربه م، اطلاعاتم و علمم بدون منت به همکاران و مردم میدم 

برای مورد دوم چون خودم این طوری هستم یک مدت توقع داشتم از هرکسی کمک می گیرم مثل خودم باشه بعد دیدم نه یک عده می خوان ازم پول بگیرند یک عده اصلا دست خیر نداشتند دلم می شکست ازشون 

و زود قضاوت شون می کردم که چرا این طوری اند تا دیدم یک عده جواب خوبی م رو با بدی میدند اون هم به بدتربن شکل ممکن.. 

فهمیدم چرا برخی این طوری اند... 

اما هنوز رفتارشون برای من پسندیده نیست فقط 

از اون به بعد و بعد این ماجراها فقط با افراد لایق، اون رفتارها رو دارم... افراد نالایق رو هم خودم رو هم محبتم رو فورا ازشون محروم می کنم 😎

حالا به خاطر این تعریف از خود نباشه بذارید بدی م هم بگم😜

من اگر کسی جواب خوبیم رو با بدی داد، حلال نمی کنم اما نفرین هم نمی کنم فقط واگذار می کنم به خدا 

خوبی_می_کنم_اما_به_لایقش#  ‍ ‍ ‍ 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلا اهل کمک کردن وخوبی کردن هستم اما بدون منت و بدون توقع ک اون طرفم بامن اینجوری باشه برا دل خودمه...

ازی رفتارمم خیلی خوشم میاد ک ازهیچکس هیچ توقعی ندارم 

به هرکسی اعتماد نمیکنم

کسی برام ی قدم برداره براش ده قدم برمیدارم اما اگ ببینم کسی پی اینه بخاد دنده لج بندازه باهام یجور دیگه باهاش تا میکنم طوری ک پشماش میریزه

و اینک خودمو خیلی خیلی دوست دارم و ب بقیه احترام میزارم و اگ احترام نبینم دوری میکنم ازون شخص

😍❤️

من کلا اهل کمک کردن وخوبی کردن هستم اما بدون منت و بدون توقع ک اون طرفم بامن اینجوری باشه برا دل خود ...

عزیز دلم الهی تا ابد در پناه حق در آرامش باشید 💕

چقدر خوب ک اینقدر خیرخواه و مهربونید 😍

خیلی سخته ها ولی من دارم رو خودم کار میکنم که از هیچ کس هیچ توقعی نداشته نباشم، اینجوری آرامش بیشتری هم دارم... وقتی طرف حسابمون خداست دیگه از بی معرفتی آدما دلمون نمیگیره.. اونوقت خدا بجای همه برامون جبران میکنه،

ارغوان، شاخه ی هم خون جدا مانده من... 
چقدر خوب ک اینقدر خیرخواه و مهربونید 😍 خیلی سخته ها ولی من دارم رو خودم کار میکنم که از هیچ کس هیچ ...

قربان شما 🌹😍 

نظر لطف شماست 

عزیز دلم 

الهی که شماهم در پناه حق به بهترین ها برسید...، 💕❤️🌹

2706