2733
2734
عنوان

بچه ها بورس تون که اومده پایین .بعدا خیلی میره بالاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 117 پست
خوب الان نخوان صبر کنن چی کار میتونن بکنن؟همه برن تو صف فروش؟ قبل از ورود به بورس باید با آگاهی میوم ...

نه بر نمیاد.ولی یه عده انچنان میان متفکرانه از بلند مدت حرف میزنن انگار خیلی اطلاعات دارن.بلند مدت چی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما شوهر خواهر شوهرم نزدیک ۲۰ ساله تو بورسه. فقط یکی از سهاماشو که به همسرم نشون داده نزدیک ۹میلی ...

موافقم

فقط نباید هست و نیست بفروشن بیان بورس

پول اضافه دارن بیان وگرنه ریسکه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2731
کدوم شهرستان که اینقدر رشد کرده 

شهرما زمین خریدیم 7میلیون سال 94الان همون زمین شده 300میلیون یعنی دلم بحال کسای که خونه ندارن مثل خودم آتیش میگیره باز خدا رحم کرد دوسال پیش ماشین خریدیم 28میلیون الان شده 105میلیون خدا خودش کمکمون کنه

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
جدی خدا کنه اعصابم خرابه شوهرم ۶۰۰ ضر کرده اصلا اعصاب نداره بچه ها رو میزنه میاد خونه همش صلوات میفر ...

من وهمسرم ۳ میلیون ضررکردیم خوبه همونکشتیم پس😂😂 چرا میزنه اخه 

برای اومدن یه نی نی🥰 تو دلم میشه یه صلوات بفرستی لایکم کنی منم جبران کنم مهربون🌸🤍
اون سری بورس باز حرفه ای میگفت سهامای خوب بگیرید برا ده سال آینده 

بله کاملا درسته .اینم همیشه به ما میگه بهترین سرمایه گذاری واسه آینده بچه تون بورسه.یعنی تا این حد به بلند مدت تاکید داره.الان نوه هاش همگی کوچیک اما ۱۰۰میلیون و ۲۰۰میلیون سلام دارن.از وقتی اینا بدنیا میومدن واسه هر مناسبتی واسشون سهام میخرید

خانوما شوهر خواهر شوهرم نزدیک ۲۰ ساله تو بورسه. فقط یکی از سهاماشو که به همسرم نشون داده نزدیک ۹میلی ...

ترخدا میخاین یه چیزی بگین دلداری بدین یزره سبک سنگین کنین.کسی که ۱۰ میلیارد پول داشت تا الان فروخته بود رفته بود

همین پولاتون رو بدید زمین ماشین خونه بخرید همیشه سوده خیالتونم راحته ضرر ندارع خونه ی ما تو شهرستان ...

عزیزم خونه ماشین زمین همه چیز داریم یه پولیم تو بورس گذاشتیم

هیچ استرس و نگرانی هم نداریم چون بازار برمیگرده

لطف لطفا کسانی که اطلاعات ندارید نظر ندید

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸