2737
2734
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 14916 بازدید | 733 پست
من به هر بهونه سر حرف باز میکنم و سعی میکنم همیشه مرتب و بهترین حالتم  به‌اش برخورد کنم  ک ...

عاشقتم لانتی😂😂😂

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس خواهری کسیو بفرست بهش بگه اگه اونم راضی بود شمارشوبده.

اینکارو ب نظرم نکن

من خودم اگه کسی خودش نیاد جلو

این و اونو بفرسته

قطعا ردش می کنم

تقریبا همه ی دخترا ب اعتماد ب نفس پسرا خیلی اهمیت می دن و راستش من خودم اینجور وقتا حس می کنم طرف یا خیلی مغروره یا خیلی خجالتی

غرور جذابه ولی گند می زنه ب رابطه 

همه جا مغرور باش جز با خانومت ؛)

خجالتی هم نباش اصلااا ! محترم باش ولی پررو یا بی دست و پا نباش

2728

اینی که پرسیدم کی گفته پسر عموش رومیخاد 

برا این بود که منم میگفتن پسر عموم رو میخام 

وقراره عروس عموم بشم وبه نام پسر عمومم 

در صورتی که فقط خاسته پسر عموم بود نه من 

من نه تنها دوستش نداشتم بلکه ازش بدم میومد عجیب

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
سلام  ببخشد یه سوال اگه بیرون نمیاد کجا شمارو میبینه؟؟ کی گفته پسر عموشو میخاد؟؟

دوسال پیش به خواهرم گفتم‌‌اونم گفت پسر عمشو میخواد....اون میشه دختر همسایمون سه شب پیش اتفاقی جلو در خونشون دیدمش که رفتارش با قبلا واقعا عوض شده بود..تا حالا ندیدم دختری مخصوصا این دختری که من میشناسم ایقد با پسر تامحرمی گرم بگیره

اینکارو ب نظرم نکن من خودم اگه کسی خودش نیاد جلو این و اونو بفرسته قطعا ردش می کنم تقریبا همه ی ...

متاسفانه من غرور دارم..اما خود خواه نیستم...همه منو تو محل به عنوان پسر مثبت میشناسن..میترسم رد کنه آبروم بره.....

2738
اره غرور بیش از حد پسرا واقعا گند میزنه به همه چی

ولی خدایی چقدم جذابه ها؛ ن؟!

واقعا وقتی ی پسر با همه مغرور رفتار می کنه ولی ب تو ک می رسه مهربون و جنتلمن می ش خیلی رمانتیک می ش⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦❤️⁩

خودم تجربش نکردم؛ تو فیلما دیدمممم😂😂🤦

دوسال پیش به خواهرم گفتم‌‌اونم گفت پسر عمشو میخواد....اون میشه دختر همسایمون سه شب پیش اتفاقی جلو در ...

بنظرم خودت برو جلو 

وببین نظرش چیه 

من خودم وانمود میکردم ازش متنفرم 

اما وقتی میدیدمش دست وپام شل میشد

دلم براش ضعف میرفت اما به رو نمیاوردم که پرو نشه 

هوا برش داره 😁😁

ولی خدایی چقدم جذابه ها؛ ن؟! واقعا وقتی ی پسر با همه مغرور رفتار می کنه ولی ب تو ک می رسه مهربون و ...

اره واقعا.منم عشقم مغروروجذاب بود منم دیوونش بودم.ولی همین غرورش گند زد به همه چی هم من بدبخت شدم هم اون

اسی چن سالته دادا ؟ اون خانوم چن سالشه؟؟

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
متاسفانه من غرور دارم..اما خود خواه نیستم...همه منو تو محل به عنوان پسر مثبت میشناسن..میترسم رد کنه ...

وا چه ربطی داره 

مگه میخای چکار کنی که آبروت بره 

2706