2733
2734
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 15050 بازدید | 733 پست
متاسفانه من غرور دارم..اما خود خواه نیستم...همه منو تو محل به عنوان پسر مثبت میشناسن..میترسم رد کنه ...

مشکلت اینه ک فکر می کنی اگه کسی ردت کنه آبروت می ره

ولی واقعا اینطور نیست. حتی شاید اگه روزی عاشق بشی لازم باشه بارها و بارها پیشنهاد بدی‌.

بعدشم ی چیزیو یادت باشه. دخترا نااااز می کنن. هر کس بهت جواب رد داد لزوما منظورش جواب رد نیس. ممکنه فقط بخواد دختر سختی ب نظر بیاد😉

تشخیصشم سخته پس خودتو با این تفکر اذیت نکن.

بعدم چرا فکر می کنی همه می فهمن ک بینتون چی گذشته؟

این فقط بین شما دوتاست و بسته ب محل زندگی و... شاید خونوادتون.

البته دخترا قطعا ب همه ی دوستا و خواهراشون می گن😂🤦

فکر نکنم ...اخه خواهرم دوست صمیمیشه همراز هم دیگه هستن

یعنی خودش گفته پسر عموم رو دوست دارم؟؟

اینکه چی گفته باشه مهمه ها 

بعضی وقتهاادم یک خواستگار داره یکم جو میده 

که به گوش طرفی که دوستش داره برسه 

وپا پیش بزاره 

اما اگه گفته باشه که دوستش داره که هیچی دیگه

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چه ربطی داره  مگه میخای چکار کنی که آبروت بره

بنظرتون برم جلو یا نه.......از اون ور یه حسی میگه برو جلو عشق واقعی تو این زمونه کم پیدا میشه..از یه ور حسی میگه مگه سینگلی چشه سینگل بمون اخه معلوم نیست که اون تورا میخواد یا نه

2731
بنظرتون برم جلو یا نه.......از اون ور یه حسی میگه برو جلو عشق واقعی تو این زمونه کم پیدا میشه..از یه ...

اگه دوستش داری

غرور رو بزار کنار

سنگین وبا وقار برو حرفتو بزن 

حتی اگه ردت کنه 

تو پیش دلت شرمنده نیستی 

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
بنظرتون برم جلو یا نه.......از اون ور یه حسی میگه برو جلو عشق واقعی تو این زمونه کم پیدا میشه..از یه ...

😐 برو جلو بابا سینگلی خوب نی 

نترس برو جلو یا میشه یا اینکه برا عشق بعدیت تجربه کسب میکنی

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤

برو بهش بگو دیگه یا میگه اره یانه تکلیفت روشن میشه.البته اگه گفت نه ول نکنی بری بیشتر بروسمتش

مثلا من خودم اگه از یکی خوشم بیاد خیلی عادی رفتار میکنم حتی شاید طوری وانمود کنم که برام مهم نیست مثلا اگه کنار طرف یکی کنارش ایستاده باشه (کناریه مثلا مادرش یا خواهرش باشه😑😬) ممکنه تو احوال پرسی با پسره طوری رفتار کنم که انگار عجله دارم اما با کناریش صمیمی تر حرف میزنم 😑🤔 

😐 برو جلو بابا سینگلی خوب نی  نترس برو جلو یا میشه یا اینکه برا عشق بعدیت تجربه کسب میکنی

واست امضات صلوات فرستادم 

ان شاالله زودتر دایی بشی 

بیای تاپیک بزنی مارو هم خوشحال کنی🤲

مثلا من خودم اگه از یکی خوشم بیاد خیلی عادی رفتار میکنم حتی شاید طوری وانمود کنم که برام مهم نیست مث ...

🙄😐😐

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤

سینگلی ک چیزیش نیس...

چند وقته می شناسیش؟شاید لازم باشه بیشتر صبر کنی ک هم خودت مطمئن بشی ک می خوای بهش پیشنهاد بدی و هم اینکه اون بیشتر بهت حس پیدا گنه ک ردت نکنه...

گفتی عشق واقعی عایا؟

خدایی؟😶

چند سالته؟

واست امضات صلوات فرستادم  ان شاالله زودتر دایی بشی  بیای تاپیک بزنی مارو هم خوشحال کنی🤲

ایشالا ایشالا دم شما گرم 🙏🙏

نمیدونم بخدا...فقط خواهرم بهم گفتش اون پسر عمشه میخواد

میخای من بیام برم بگم 

خوب برو بگو دیگه 

چقد حرص دادی منو