2733
2734
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 14916 بازدید | 733 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجی بعله رو گفت 😐❤🎶🥳🥳 مبارکه ایشالا 😐✋

خدا رحمت کنه کاربری قبلیمو 

پسر خوبی بود 🤞🤣🤣😁😑😑

کاربر پسر ‼‼ از یک دی نه پست نه تاپیک 😐👊 امشب شکستم .... 🖤💔 نمیتوتم درخواست قبول کنم شرمنده ام ....
2731
اوه اوه..دوران راهنمایی که میشه گفت یه دوست داشتنه سادس نه عشق...اما معنی اون رفتارشو نمیدونم..اما ب ...

بله از نظرم كه پسر بهتره بالا 25 سالگي ازدواج كنه

خودم توي 21 سالم و تا حالا عاشق نشدم و نخواستم كه بشم

از نظرم كلا عشق كمه توي جامعه

با اين رل زدن و كراش و اين كارها كه كم هم نيست ديد خوبي به دخترها و ازدواج ندارم

چه عشقي وقتي ميبيني توي مجازي دختر و پسرها اينقدر لاس ميزنند و جالبه بعضي ها ادعاي مذهبي بودنشون ميشه

مذهب كه هيچ ، اي كاش آدم ها طوري زندگي ميكردند كه يكي مثل خودشون را دقيقا دوست داشتند همسرشون بشه و اينقدر ادعا نكنند و رياكار و پنهون كار نباشند .

استارتر چیکار کردی بالاخره؟ 

رفتم پِیگیرش شدم دیدم که اون منو واسه این رل زدنایه مسخره میخواد.

هه......دیگه فکنم تو این زمونه از عشق واقعی خبری نباشه ...تو این زمونه نامرد بازی مُد شده....

2738
رفتم پِیگیرش شدم دیدم که اون منو واسه این رل زدنایه مسخره میخواد. هه......دیگه فکنم تو این زمونه از ...

اشکال نداره تجربه شد برات ولی خیلی هم بدبین نشو عشق واقعی  و دختر مورد نظرت یه روز پیداش میشه دنیا اونقدرام بد نیس.   

چیزی که دوست داری رو پیدا کن و اجازه بده تو رو بکُشه.
اشکال نداره تجربه شد برات ولی خیلی هم بدبین نشو عشق واقعی  و دختر مورد نظرت یه روز پیداش میشه د ...

تو این زمونه باید درستو حسابی بگردی تا ادم خوبی پیدا کنی.....همه یا واسه رل زدن الکی میخوان یا واسه چیزایه دیگه.....کسی تورا واسه خودت نمیخواد....

تو این زمونه باید درستو حسابی بگردی تا ادم خوبی پیدا کنی.....همه یا واسه رل زدن الکی میخوان یا واسه ...

حالا اشکال نداشت میرفتی برا رِل 😐😐✋ خودش راضی بوده دیگه

کاربر پسر ‼‼ از یک دی نه پست نه تاپیک 😐👊 امشب شکستم .... 🖤💔 نمیتوتم درخواست قبول کنم شرمنده ام ....