2752
2734
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 15050 بازدید | 733 پست
[QUOTE=156266146]برادر برو جلووووووو همیییییین  هیچ راه دیگه‌هم نداره[/QUOTE اونم مغروره..غرور ...

ولی به نظرم دختر که عاشق باشع قبل ازینکه طرفش پا پیش بزاره پیشش با عشوه حرف نمیزنه و معمولا سنگین تر برخورد میکنه یا هول میشه و کمتر میحرفه

اول مطمئن شو فقط با ت  اینطوریع یا نه بعد برو جلو و بهش بگو

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گاهی اوقات میگم راه درستش اینه که....به راهی که میرم ادامه بدم و تو فکر چیزی نباشم....اگه خودش خواست ...

اینم یه راهشه

ولی یوقتا دل یجوری گیر میکنه پیش یکی ک ممکنه تا چندین سال فراموش نشه و شاید حسرتشم به دلت بمونه اگه نگی یا نشه

یه سری حِسا ،سن نمیشناسن و واقعا از صمیم قلبن 

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 

دوستان اگه هنوز تو این تاپیک هستید یه چیزی بگم؟

شرایط من دقیقا مثه استارتره با این تفاوت که من دختره ام😂و امروز متوجه شدم کراشم رل نداره! حالا چه کنممم؟

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟
2731
چطور دختران هزاران باره میگی ولی پسر ی بار میشه بگی گلی؟

تو عرف جامعه ما پسر بره جلو عیب نیست (من اصلا قبول ندارما فقط دارم میگم ) ولی دختر بره به پسر ابراز علاقه کنه خیلی بده ! پسر میره جلو میگه دوستت دارم بیا با من دختر میگه نه و تموم میشه و پسر غرورش به اصطلاح میشکنه ! 

برمیگرده و و ناراحت میشه و عذابم میکشه مدتی 

اما دختر تو جامعه ما بره بگه و نه بشنوه واقعا سخت تره کنار گذاشتن غرورش هی با خودش میاد میگه خودمو کوچیک کردم خودمو خورد کردم (اصطلاح های زیادی تو جامعه ما به کار میبرن مثلا میگن دختره هوله یه اویزون پسراس و اگه کسی بفهمه اینارو هر موقع بشنوه غرورش شکسته میشه حتی از طرف دوست ولی پسر ۱بار میگه نه شنیدم تمام 

آیدا هستم  
دوستان اگه هنوز تو این تاپیک هستید یه چیزی بگم؟ شرایط من دقیقا مثه استارتره با این تفاوت که من دختر ...

سلام منم دخترم تازه شکست عشقی خورده بودم که رو یه ادم جدید کراش زدم سینگله داره از سینگلی میمیره 🤭🤭

ولی هیچی نمیگم عمرا

آیدا هستم  
مشکل اینجاس اصلا از خونه بیرون نمیاد.....دوسال پیش به خواهرم گفتم..اونم خندید گفت بشین سرجات..اون پس ...

منم ی دختر همسایه داشتیم ( خواهر رفیقم ) که با ی پسرهای دیگه محله شوخی میکرد و وقتی اون پسر لیم بازی در میارد محکم برخورد نمیکرد که طرف حساب کار دستش بیاد ) اما وقتی منو میدید خودشو جمع میکرد و یا خیلی نگاه میکرد و حتی ی بار به همون پسر که لیم بازی در میارد گفته بود تو مرد نیستی و فلانی ( یعنی من ) مردم !!!

نفهمیدم به من علاقه داشت یا نه . اما من همیشه برام سوال شد که اگه منو دوست داشت چرا با بقیه سروسنگین رفتار نمیکرد

به شخصه دختر وقتی برام جذابه که بدونم به بقیه رو نمیده .

یعنی چرا این طور بوده و البته کلا خانواده ی راحتی داشتند و اخیرا شنیدم دوست پسر داره . ( 17-18 ) سالش هم هست الآن   

تو عرف جامعه ما پسر بره جلو عیب نیست (من اصلا قبول ندارما فقط دارم میگم ) ولی دختر بره به پسر ابراز ...

با احترام به نظرتون...ولی با این نظر کلا مخالفم, به نظرم اشکالی نداره دختر هم ابراز علاقه کنه

این بادهای مخالف هستند که بادبادک های ما را بالا و بالاتر می برند.
منم ی دختر همسایه داشتیم ( خواهر رفیقم ) که با ی پسرهای دیگه محله شوخی میکرد و وقتی اون پسر لیم بازی ...

اینجوری تو میگی فکر نکنم حسی بهت داشته باشه رفیق..اخه یه دختر خوب و با وقار با پسرا یکم جدی رفتار میکنه..نه اینکه با پسرایه محلشون  شوخی کنه....ولی خب شاید اون نگاهایی که بهت میکنه از رو تمسخر باشه نه از رو علاقه..اخه با اون حرفی که راجبت به پسر محلشون گفته

اینجوری تو میگی فکر نکنم حسی بهت داشته باشه رفیق..اخه یه دختر خوب و با وقار با پسرا یکم جدی رفتار می ...

فکر کنم اشتباه شدا

به اون پسری که باهاش شوخی میکرد گفته تو مرد نیستی !

و تعریف منو پیش اون کرده بوده !

البته مهم نیست چون دیگه طرف رل داره و این حرف که میزنم مال وقتی هست که راهنمایی بودم 

فقط میخواستم ببینم این رفتار دختر یعنی چه که با بقیه بگو و بخند کنه اما خیلی نگاه بکنه و خودشو جمع و جور کنه و خجالت بکشه وقتی تو رو ببینه

با احترام به نظرتون...ولی با این نظر کلا مخالفم, به نظرم اشکالی نداره دختر هم ابراز علاقه کنه

بابا گفتم که منم قبول ندارم 🤭ابراز علاقه مختص یه جنسیت نیست همه انسانن سنگ ک نیستن 

من چیزی ک جا افتاده رو به اون کاربر گفتم

آیدا هستم  
فکر کنم اشتباه شدا به اون پسری که باهاش شوخی میکرد گفته تو مرد نیستی ! و تعریف منو پیش اون کرده بو ...

اوه اوه..دوران راهنمایی که میشه گفت یه دوست داشتنه سادس نه عشق...اما معنی اون رفتارشو نمیدونم..اما بازم بستگی به رفتار خودت داشته..اگه تو ادم جدی هستی و زیاد محلی نمیدی.خب اونم طبیعتا خودشا جلو تو جمع جور میکنه دگه