2737
2739
عنوان

موارد عجیبی که در این سایت دیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عجیبترین چیز اونایی که همسراشون خوب نیستن،در شرف باردارین،قسم پ ایه که دعا کنید نی نی دار شم! هی تایپیک میزنن کتک خوردیم،یا مثلا میگن بچه مریضه میگی ببر دکتر میگه ی پول سیاهم نداام توی خونه شوهرم پول نمیده!!! بعد بچه ها راهکار میدن طلاق میگن پشتوانه ندارم اریت چیزا..واقعا تعجب میکنم..خب داای زندگی میکین راضیم هستی چرا هی میای اعصاب مارو خراب میکنی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
یکی می‌گفت بیاید راه پس انداز نشونتون بدم ...بعدم معلوم شد نه قسط و وام داره نه اجاره خونه و قبض آب ...

اخرنفهمیدم‌چه ترفندی زده بود که بهداشت خرجیشون میداد

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

میشه برام نفری یه صلوات بفرستید ،اگ فرستادید لایکم کنید منم براتون‌میفرستم،مشکلاتم زیاده😭

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
چی گفتن مگه؟؟؟

یه آقایی تو تایپیکی اومد از خاطره روز عروسیش تعریف کرد و گفت که فیلم بردار نوار بهداشتی خانمشو براش عوض کرده...

منم که از حضورش و اظهار همچین خاطره ای تو سایت گله کردم چنان به من توپید که نهایت شماره مشاوره روانپزشک رو برام ریپلای کرد

آخر نی نی یار لغو کاربریش کرد.

2706