2733
2734
عنوان

درد عصبی لطفا کمکم کنین

121 بازدید | 15 پست

سلام من ۲۴سالمه ومادر ۳تا بچه ام لطفا گیر ندین به بچه واینا من توسن خیلییی کم ازدواج کردم...الانم مشکلم اینه که تموم استخونای بدنم درد میکنن وقتی سرپا باشم پاهام گز گز میکنن ویه جورایی انگار پاهام سر شدن عصب دستامم همینطور خیلی درد میکنن تالانم خوابم نمیبره از درد بنظرتون چیز جدیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سن بچه هات ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
من دردم بچه هام نیست گفتم مامان۳تا بچه ام تا بفهمم شاید از بارداری وزایمانه یا مشکل دیگه ای دارم

بچه هات چه کارایی کمکت میکنن ؟

و مثلا لباساشونو میشوری خشک بشه خودشون بر میدارن میذارن سر جاش ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بچه هات چه کارایی کمکت میکنن ؟ و مثلا لباساشونو میشوری خشک بشه خودشون بر میدارن میذارن سر جاش ؟

نهههه فقط بریز بپاش بخصوص بزرگه فقط خرابکاره هر چی دم دستشه میشکونه یا خراب میکنه منم حس میکنم بیش فعاله

نهههه فقط بریز بپاش بخصوص بزرگه فقط خرابکاره هر چی دم دستشه میشکونه یا خراب میکنه منم حس میکنم بیش ف ...

میخوای زنده باشی و براشون مادر باشی یا فرقی نداره برن زیر دست زن بابا

حتما حتما ب دکتر مراجعه کم بشدت ویتامین بدنت کمه و احتمالا زیاد کم خونیم داری.خواهرمن ی مدت دستاش خود بخود بی حس میشد رفت دکتر گفته باااااید تاعمر داری هرروز ویتامین دی بخوری هم دارویی هم غذاهایی و خوراکی

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

من کمخونی شدید دارم احتمالا به خاطر اونه شاید برا فردا نوبت دکتر مغز واعصاب بگیرم خیالم راحت شه‌

واون دوست عزیزی که میگه دوست داری زنده بمونی یا بچه هات برن زیر دست زن بابا واقعا نمیدونم چی بت بگم من نگران بودم پست گذاشتم خواستم یکم درددل کرده باشم پشیمونم کردی بخدا