2733
2739
عنوان

موارد عجیبی که در این سایت دیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه های اینجارو دوس دارم عحیباشونم قشنگه 😅زیاد جدی نگیرین

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2728

تاپیک دیدم خانومه می‌گفت داداش ۱۵ ساله م از دختر ۱/۵ ساله م لب گرفت،شلوارش خیس شد،به بابام گفتم ببین چیکار میکنه،بابام گفته خو دختر خودت خوشش میاد ،هیزه دخترت،بعد همه بهش گفتن وای تو که می‌دونی داداشت ناجورها چرا از دخترت محافظت نمیکنی چهار چشمی،میگفت شوکه شدم اخه  لامصب مگه خیس شدن با یه دقیقه و دقیقه س  

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

واقعا اخه چرا یه بچه 14 یا 16 سالرو یا شوهر میدن عقل دارن اصن اینا یا نه شما بگین

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2740
2706