2733
2734
عنوان

موارد عجیبی که در این سایت دیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 83 پست
عجیبترین چیز اونایی که همسراشون خوب نیستن،در شرف باردارین،قسم پ ایه که دعا کنید نی نی دار شم! هی تای ...

یا اگه بچه دار هم هستن،بهشون میگن لامصب تو که میگی زندگیت جهنمه،دیگه چرا بچه اوردی،همشون از دم میگن ناخواسته بوده  یه دونه قرص ناقابل هم ندارن بخورن 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه آقایی تو تایپیکی اومد از خاطره روز عروسیش تعریف کرد و گفت که فیلم بردار نوار بهداشتی خانمشو براش ...

نصف بیشعورای سایت رو میتونی توی تاپیکای که مردا و زنای منحرف میزنن پیدا کنی که از شدت ذوق و خوشمزگی دارن هلاک میشن با کامنتای که میزازن.بعدم شاکی میشن فلانی به من درخواست دوستی داد وای مرده!!! داد نی نی یار رسیدگی کن سایتتون صاحب نداره!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
من کلا برام فرقی نمیکنه  ولی اینجا چون محیط چت داره مردا میان و گرنه هزارتا اطلاعات بهتر و مفید ...

اطلاعات مفید تر یه طرف ..تجربه یه طرف ...خیلی وقتا دنبال تجربه میگردن ادما نه اطلاعات 

بعدم اونی که تو اینجا تا پیک زده یا داره کامنت میزاره باید یه جوری نظرشو بگه که مخاطب مرد باشه یا زن براش فرقی نکنه ...یعنی متین صحبت کنه ..در این صورت چه فرقی داره مرد بخونه نظرشو یا زن 

2738
هنوز حرفای زشت و توهین بهت نکردن گلم البته بعضیا نه همه بعضیام واقعا گل هستن

چرا خیلی کم توهین دیرم اما اهمیت ندادم ...مهم نیستن😊

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی