2733
2734
عنوان

اون بی معرفت رو میگم....(درد و دل)😔

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 112 پست
🥺🥺🥺🥺🥺🥺اشکم دراومد

دعام کن فقط حالم خوب شه اون ادم نبود...سرم گیج میرفت تو مدرسه تا ظهر هیچی نمیخوردم تا پولامو جمع کنم بدم بهش..مگه من بد بودم بخدا عشق من پاک بود سهم من از عشق این نبود

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکی کمکم کنه میخوام حذف کار بری بزنمممممم 

@نی_نی_یار_شب

بیا لغو کاربریش کن بلد نیست تگت کنه 

میخواد لغو بشه           

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2740
رابطمونو بخاطر س..کس به هم زد من قبول نکردم پسم زد منی که فک میکردم پادشاه رویاهامه برای پوست پوست ش ...

بیغیرتی بیش نبوده  پس خودتو بخاطرش ناراحت نکن

از فردا متفاوت باش   شیک بپوش  خوشحال باش بخند  تا جونش دربیاد با اون دختر هرزه ای ک کنارشه   خوشحالم ک جداشدی بخاطر پاکدامنیت اجی

ببین دخترا با هر کی کات میکنن میگن بی لیاقت بود این اصلا واقعا لیاقت نداشت اصلا از انسانیت بویی نبرد ...

ببین من میگم لیاقت نداشت منظورم اینه که دربرابر هر خوبی که کردی باهاش وقت گذروندی دوسش داشتی لیاقتتو نداشت 

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
بازخوبه شناختیش،سخته ولی میگذره😔

از اول میشناختمش میگفتن بهت خیانت میکنه با فیلم نشون میدادن میگفتن نگین این منظورش اون نیس یکی نبود بگه خاک تو سرت

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
دعام کن فقط حالم خوب شه اون ادم نبود...سرم گیج میرفت تو مدرسه تا ظهر هیچی نمیخوردم تا پولامو جمع کنم ...

برات دعا میکنم انشالله خدا خودش جوابشو بده 

دختر بااحساسی هستی خدا بهترشو میاره تو  زندگیت اون واقعا بی لیاقت و بی فهم بوده 

نَفَسـِ حَمیدَمَمـ 🥰🙈
2706