2726
عنوان

اون بی معرفت رو میگم....(درد و دل)😔

608 بازدید | 112 پست

بخاطرش انقد مصیبت کشیدم از دست داداشم کتک خوردم پولامو به سختی جمع میکردم میدادم بهش امیدوارش میکردم میگفتم پیششم با اون همه بدبختیش و نداریش...ارزش قائل نشد هیچ حسابم نکرد با خیانتاش ساختم باید بهش التماس میکردم وقتی ازش میپرسن سینگله یا رل یه کلمه بگه رل میگفت سینگلم..میگفتم چرا میگفت تو با بقیه فرق داری نمیخوام بشناسنت من دوست دارم...هفته ای یبارم پیم نمیداد اگه نمیدادم التماس میکردم تا سین کنه حداقل یبار یدونه قلب بذاره بیوش...در مقابل خیانتاش من معذرت خواهی میکردم البته اواین اینطور نبود بعدا اینطور شد اوایل فقط یکم بهتر بود من فقط عاشق خودش بودم منی که عشق ۴ سالش بودم یدونه قلب نذاش تو بیو حتی یه استوری عاشقانه...الان واسه عشق چند روزش نوشته همه چیز برای اوست💔

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لیاقتتو نداشت  بره گمشه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
یکی کمکم کنه میخوام حذف کار بری بزنمممممم 

ایبابا گفتم ه تایپک بزن نی نی یارشبو تگ کن میاد لغو کاربریت میکنه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2706