2733
2739
عنوان

اون بی معرفت رو میگم....(درد و دل)😔

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کحا پیداش کنم

ببین هرکسی که میخوای پیدا کنی باید اسمشو بدونی مثلا اسم من سیبیلو تنها هست 

اول اینو میزاری @

بعد مینویسی سیبیلو تنها 

وقتی داری اسم منو مینویسی یک عالمه سیبیلو میاد بالا تو منو پیدا میکنی 

و دقیقا نی نی یار شبو همون طوری مینویسی کنارش @ 

میزاری

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
نوشتتو میگم

اگه بازم نتونستی بنویسی تو صفحه ی 2 همین تایپک هست کپیش کن تایپک بزن بگو میخوام لغو کاربری بشم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728
نوشتتو میگم

ولی اگه برای اون دوتا چیز که من میگم و منظورت اگه همون باشه بازم نمیدونم 

پست هایی که من ایجاد کردم 

پست هایی که من شرکت کردم 

اگه میخوای ایین دوتارو بخوای از بین ببری نمیشه دوباره بیای با یه خط دیگه داخل نی نی سایت بازم داری تایپک های شرکت شده و ایجاد شده 

اگه کسی رمز عبورتو نمیدونه بیخیال شو چون واسه هممون هست 

اگه کسی میدونه یا فهمیده رمز عبورتو عوض کن 

الان برای من برای اون برای هممون اون پست هایی که شرکت کردیم و پست هایی که ایجاد کردیم هست 

پست هایی که ایجاد کردیم که معلوم میشه همون تایپک ها رو میگم 

ولی پست هایی که شرکت کردیم معلوم نمیشه چون شخصی 

الان تو بالا بیای پایین بیای پست های شرکت کرده منو نمیتونی بفهمی 

جز اینکه رمز عبورمو بدونی بری توش ببینی

@سیبیلوتنها    

الان ببین خودمو تگ کردم 

یا تو رو میخوام تگ کنم 

@floora    

داری منو شرمنده میکنی این قد وقت میزاری خو

نه بابا این چه حرفیه گله من     

خو    

2740