2752
2734
عنوان

اون بی معرفت رو میگم....(درد و دل)😔

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 112 پست

فدای یه تارموت😐بعدالان نشستی بهش فکرم میکنی؟؟!!!حیف فکر وروانت نیی؟بسه دیگ تاالانشم زیادی خودت حرومش کردی...برو دنبال یکی ک عاشقت باشه ارزش داشته باشی براش ...چقد خودت کوچیک میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به همه چی حسرت به دل موندم به محبت به حرفای قشنگ به یه ذره توجه..باهاش تو زندان بودم انگار ارزو میکردم خوب بشه ولی نشد حس میکردم هیچوقت ازش خسته نمیشم ولی یادگرفتم باید گاهی وقتا دست کشید از اون چیزایی که میخوای

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
2731
از رفتارش معلوم بوده موندنی نیست. فقط شما نخواستی بفهمی😔😔😔😔

اره همیشه از حقیقت فرار نیکردم هیچوقت نخواستم قبولش کنم الان دیگه باید باور کنم چون چاره ای جز این ندارم

ارزش غصه خوردنم نداره باور کن

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
لیاقتتو نداشت  بره گمشه

ببین دخترا با هر کی کات میکنن میگن بی لیاقت بود این اصلا واقعا لیاقت نداشت اصلا از انسانیت بویی نبرده بود

رابطمونو بخاطر س..کس به هم زد من قبول نکردم پسم زد منی که فک میکردم پادشاه رویاهامه برای پوست پوست شدن دستاشم گریه میکردم

[QUOTE=156094408]خخخخخ مطمعن بودم میای میگی اینو میگم که هیچی بلد نییستم[/QUOT

صداش کردم تگش کردم گفتم بیا لغو کاربری کن بلد نیست الان یکبار دیگه انجام میدم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2706