2737
2739
عنوان

بنطرتون مستاجراهم خونه دارمیشن؟ 🥺🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 127 پست

هشت ساله عروسی کردم تو یه اتاق ۲۰ متری تو خونه مادرشوهرم با جاری و بچه های تخسش باشوهری که منو فردای عروسی گذاشت رفت شهرغریب باهمه چیش ساختم همش میگفتم خدایا یا اناق و اشپزخونه بدی بهم کافیه ازدست اینا فقط خلاص شم الان خدارو شکر یه خونه ۱۰۰ متری دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قسم نمیخاد عشقم😁😘

😂😂 فدات خواهر . ولی گرونه دیگ ۳تومنم نباشه گرونه کلا نمیشه خونه خرید ماشین خرید ب ارزوها پیوست 

امام خمینی فرمود  آرزو بر جوانان عیب نیست😂😂

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2731
هشت ساله عروسی کردم تو یه اتاق ۲۰ متری تو خونه مادرشوهرم با جاری و بچه های تخسش باشوهری که منو فردای ...

اشک چشام جم شد🥰🥰🥰🥰😭😭😭

خ برات خوشالم عزیز

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
ذکر مجربیه برای خونه خریدن. کلا توسل به امام جواد برای حاجات مادی خیلی خوبه. من ذکرو گفتم، یک هفته ب ...

استارتر میبینی چه میگن 

فقط کافیه خدا بخواد😍

به حرفای ناامید کننده دیگرانم گوش نده

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .
ذکر مجربیه برای خونه خریدن. کلا توسل به امام جواد برای حاجات مادی خیلی خوبه. من ذکرو گفتم، یک هفته ب ...

انشالله ک امام جواد خودش کمک کنه حتما پول هم داشتی الان خونه کم کمش باید یک میلیاردی داشته باشی تو شهرستان

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2738
استارتر میبینی چه میگن  فقط کافیه خدا بخواد😍 به حرفای ناامید کننده دیگرانم گوش نده

ممنون که امید میدی. 😍😍😘🙏🌹

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
میتونی تعریف کنی؟ 

حدود 60 ملیون پس انداز داشتم تو بانک 

15 ملیون طلا فروختم 

100 ملیون ارث پدری بهم رسید 

40 ملیون از داداشم قرض کردم 

20 ملیون خونه ایی که خریدم دادم رهن 

کلا 235 ملیون خریدم سال 97

الان چند برابر شده متاسفانه 

البته ما شهرستان هستیم 

تهرانیا بااین پول میتونن یه سوییت کوچیک رهن کنن 

چقد پول داشتین؟ 

2706