2752
2734
عنوان

بنطرتون مستاجراهم خونه دارمیشن؟ 🥺🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 127 پست
بده ب اونايي ك ندارن كلي ثواب كنه 

اه اینقدر خسیسن اوایل ازدواج خاستیم بشینیم تو خونه اش مستاجری قبول نکرد لابد فکر میکرد میکشیم خونه اش بالا مرتیکه.بره هی جمع کنه ببینم کجا اخر میگیره شانسم داره کار دخترش وپسرشم هم تامینه

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اه اینقدر خسیسن اوایل ازدواج خاستیم بشینیم تو خونه اش مستاجری قبول نکرد لابد فکر میکرد میکشیم خونه ا ...

بعضيا اينجورن حريص هستن ديگ واي خيلي بده من از اينجور ادما نفرت دارم 

خدایا شکرت 
الان ب ديويست ميليون اندازه ي حموم دستشويي هم بزور ميشه 

اره دیگه اینجوری واقعا ن میشه خرید بادویس یه خونه ۳۰متری مثلا 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
انشالله ک امام جواد خودش کمک کنه حتما پول هم داشتی الان خونه کم کمش باید یک میلیاردی داشته باشی تو ش ...

ببین بالاخره باید استارت زد و رفت جلو. بله بی‌پول نبودیم. وامم گرفتیم. البته من مشکل دیگه‌ای هم داشتم اونم این که شوهرم به هیچ وجه راضی به خونه خریدن نبود. یهو خودش افتاد دنبالش. ما قبل عید می‌خواستیم بخریم، دو تا مورد عالی دیدیم فروشنده‌ها نیومدن پای قولنامه. بعد خورد به کرونا، بعدم گرونیا و... من فکر می‌کردم دیگه نمی‌شه یا حتی بشه هم باید بریم پایین شهر خونه تک خواب بخریم بدیم اجاره، خودمون جای دیگه بشینیم. اما یهو این خونه برامون جور شد. تو دیوار دیدم، قرار گذاشتیم اومدیم دیدیم و گفتیم می‌خوایم. اصلا هنوزم باورم نمی‌شه. همون آیه قرآن که تو امضامه، قضیه‌اش اینه که وقتی اون دو تا خونه قبل عید نشد، با دل شکسته قرآن رو باز کردم و خدا گفت که با صبرکنندگانه. دو سه ماه بعدش خونمو بهم داد. 

منظورم اینه که اگه خدا بخواد، بشه، حتما می‌شه. من به معجزه‌ها اعتقاد دارم. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
همه جاي شوهرتو خوب چك ميكنياااا 

دیگ چه میشه کرد همین یدونه شوهر مونده تواین گرونه 😂😂اونم چک کنیم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2706