2733
2734
عنوان

بنطرتون مستاجراهم خونه دارمیشن؟ 🥺🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اخر عمر بايد وأم داد 

دیگه چاره نیست قبلا میشد خرید الان نمیشه اگه درامد بالا باشه اره میشه خرید . چی بگم  الکی بهش بگم اره خدا بزرگه میخری 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
نهههههه نگو

🤕

قیمت پرایدو میبینین؟

بخدا از اینم گرون تر میشه😔 ما دیگه بریدیم..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
خوب چيكار ميكنه ده روز بفرستي ميرسي ب خواستت

ذکر مجربیه برای خونه خریدن. کلا توسل به امام جواد برای حاجات مادی خیلی خوبه. من ذکرو گفتم، یک هفته بعد از تموم شدنش، تو اوج ناامیدی قولنامه کردیم. الانم خونه خودمونیم. 😊

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2740
آره عزیزم یادمه یه روزایی خیلی خیلی دور یسریا که الان رئیسن حتی خونه هم نداشتن . اما چرخ روزگار میچر ...

ماچ تو کله ت

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
براي حاجت روا شدن چ ذكري خوبه ب مشكل خوردن

نمی‌دونم عزیزم. فقط همین رو بلدم.

اما خودم از سوره انشراح و ختم بسم الله خیلی حاجت گرفتم. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2706