2733
2734
عنوان

کی میاد به درد دلم گوش کنه؟ فقط مرگ میتونه آرومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 70 پست
ولا شاید تو زندگی شما نبوده باشه  ایشالله که با همچین ادمی هم روبرنمیشین ولی خب هستن یه سریا ک ...

ن من الان تایید کردم امضاتو. میگم انقدر آدم بخیل هست ک حدنداره

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼
من نمیبینمش به خودش قسم نمیبینمش😭😭😭😭😭😭😭

برگی بی اذن خدا نمیفته ..

حکمت خیلی چیزا رو نمیدونیم 

ولی سعی کن صلوات زیاد بفرستی .صدای اذان تو خونه بلند کنی 

نمازت رو اول وقت بخونی ...آروم میشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چییییییی 😭 هیچ دلخوشی تو زندگی ندارم ، بچه هامو دارم ولی با عصبی بودنم زجرسون میدم فقط مایه عذا ...

خب عصبی نباش من یه دکتر طب میرفتم بهم میگف برو خیاطی کن برو آشپزیو نقاشی کن خودتو مشغول کن فکر و خیالت بره

بیشتر از اون چیزی ک فک میکنی خانوادت داغون میشن 

بخدا من امروز ی ماجرایی شنیدم داغون شدم یه نفر که از دور میشناسیمشون دخترش تنهایی نمیتونه بره جایی چون تشنج میکنه😥 دسشوییم باهاش میرن جایی ک نشسته یهو میبینن تشنج کرده امروز عمل داشت قرار بود سرشو باز کنن😭😭😭😭 این قضیه رو میگم ک بدونی خدا میبینتت صبر داشته باش خدا به اون دختر خانمم کمک کنه خداروشکر کن به زندگیت برس

چرا ناامیدی؟ همین ک سالمیم خوشبختیم حالا من خودمو میگم صب تا شب دعا ک زود ازدواج کنم و غصه میخورم ینی ارزش داره نه سر هیچ و پوچ فکر مرگ و خودکشی میکنیم متاسفم واقعا

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
اون تو رو میبینه مطمئن باش. به دسته گلات نگاه کن ب بچه های قشنگت نگاه کن من حسرت مادر بودنو میخورم . ...

اونام تو این زندگی عذاب میکشن ،دلم میسوزه دائم شاهد جنگ و دعوا و فحش کاریای منو باباشونن ، کاش هیچ وقت به دنیا نمیومدن

2728
 برامن بچث امروز و دیروز نیست   کلا ازش بدم میاد اصلا نمیتونم با خودش و رفتاراش و کاراش ...

اوووووف انگار منی تو. پدر منم یه آشغاله شوهرمم ک ....

اونام تو این زندگی عذاب میکشن ،دلم میسوزه دائم شاهد جنگ و دعوا و فحش کاریای منو باباشونن ، کاش هیچ و ...

نگو اینجوری حالا ک دنیا اومدن اینو نگو یهوو زبونم لال خدایی نکرده خدا جوابه ناشکریتو میده ها. میدونم داغونی ولی درمورد عزیزات اینجوری نگو 

برامن بچث امروز و دیروز نیست   کلا ازش بدم میاد اصلا نمیتونم با خودش و رفتاراش و کاراش ...

میدنستی ما کائنات دایم ؟؟؟

میدونستی که هر انرژِ داری و میدی اونام بهت پس میدن ؟؟؟؟

یعنی الان ناراحتی گریه میکنی 

اوناهم ناراحت و گریه میکنن و بهت همون ناراحتی و گریه رو پس میدن میدونستی ؟؟؟؟؟؟

شاید بخاطر همینه هیچوقت نفهمیدی برای چی اینطوری هستی و خدارو نمیبینی

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2740
خب عصبی نباش من یه دکتر طب میرفتم بهم میگف برو خیاطی کن برو آشپزیو نقاشی کن خودتو مشغول کن فکر و خیا ...

ببین امکان تغییر دادن زندگیت سرو سامان دادنش بهتر شدنش امکان خوشبختی تو این دنیا داری تلاش کن ولی اون دنیا فک نکنم اونجا بدتر از اینجا باید باشه

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
برگی بی اذن خدا نمیفته .. حکمت خیلی چیزا رو نمیدونیم  ولی سعی کن صلوات زیاد بفرستی .صدای اذان ...

اینا رو باید اون بنده هایی انجام بدن که برا خداشون عزیزن خدا هواشونو داره ، من برا چیم نماز بخونم دعا کنم صلوات بفرستم😭😭😭😭😭انقدر دردام زیادن که حتی حس زندگی ندارم چه برسه نماز بخونم

ببین از فردا اهنگ شاد گوش کن شوهرت رفت برقص گناه هم بخاطر ماه صفر گردن من 

شاد باش تا انرژی های مثبت بگیری زندگیت درست شه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
اوووووف انگار منی تو. پدر منم یه آشغاله شوهرمم ک ....

ببین پدر من از آشغالم پست تره ، به قرآن قسم ۱۳ سالم بود شایدم کمتر بهم میگف تو هرزه ای 

درحالی که بچه بودم تا سرکوچه هم حق تنها رفتن نداشتم ، بزرگترین آرزوی من این بود دانشگاه برم و شفل و درآمد داشته باشم ولی تو ۱۶ سالگی سنتی شوهر دادن گفتن دختری که بره دانشگاه هرزه میشه نمیشه جمعش کرد 

برا چی میخوایی ازدولج. کنی ؟من بدبخت بودم با ازدواج بدبختر شدم تو نکن

میگم دیگ ارزش نداره پایین حرفم گفتم حداقل ارزش فکر مشغول کردن نداره

ببین پدر من از آشغالم پست تره ، به قرآن قسم ۱۳ سالم بود شایدم کمتر بهم میگف تو هرزه ای  درحالی ...

خدا لعنت کنه همچین پدر مادریو. من ک ازش نمیگذرمو حلالش نمیکنم