2737
2734

شوهرم خیلی بهم بدی کرده ۸ ساله توی خونش یه آب خوش از گلوم پایین نرفته و از اون بدتر خانوادش توی کل فامیل من خودشون آبروی منو دخترمو بردن و تهمت بهم زدن و من به دلایلی نتونستم حتی از خودم دفاع کنم 

این ۸ سال شبو روز جلوی چشممه چه شبایی که تا صبح گریه کردم چه روزایی که آرزوی مرگ کردم

حالا شوهرم میگه بیا گذشته رو فراموش کن قول میدم بهتر بشم قول میدم حداقل یکم برات جبران کنم

ولی من با آبروی ریختم چیکار کنم چجوری چشمم رو روی گذشته ببندم روی زجرایی که کشیدم ببندم و از نو شروع کنم 

چجوری ببینم کسایی که آبرومو ریختن کسایی که چندین سال زجرم دادن دارن روز به روز خوشبخت تر و شاد تر میشن و من حتی نتونستم دفاع کنم از خودم

یه راه بگید کل گذشته رو فراموش کنم و زندگیمو از نو شروع کنم

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینم  کینه و نفرتم هر روز بیشتر و شدید تر میشه نسب به خانواده همسرم

منم هر روز داره کینه و نفرتم بیشتر میشه از خودش و خانوادش 

کاش حداقل به دخترم ظلم نکرده بودن اگر خودم بودم میبخشیدم ولی از حق دخترم نمیتونم بگذرم

2731
منم هر روز داره کینه و نفرتم بیشتر میشه از خودش و خانوادش  کاش حداقل به دخترم ظلم نکرده بودن ا ...

منم همیشه میگم از حق خودم شاید بگذرم ولی بی احترامی های که روز عقدم و بعدها مادرشوهرم به خانواده ام کرد هیچ وقت فراموش نمی کنم

من آدم خوش قلبی هستم ولی این بشر اونقدر به من ظلم کرده اگه جلوم تیکه تیکه کنن دلم براش نمی سوزه بقدر دل من رو سوزونده....

منم همیشه میگم از حق خودم شاید بگذرم ولی بی احترامی های که روز عقدم و بعدها مادرشوهرم به خانواده ام ...

آخ چقدر درکت میکنم

دوست دارم مادرشوهرم زجر بکشه و ببینم اون روز آروم میشم 

خیلی کثیفه

آخ چقدر درکت میکنم دوست دارم مادرشوهرم زجر بکشه و ببینم اون روز آروم میشم  خیلی کثیفه

همسر منم همیشه میگه بی خیال گذشته شو

خودت رو آزار نده بابت روزایی که نمی تونی برش گردونی

ولی من نمیتونم

روحم، جسمم اعصابم و روانم رو این زن و دخترش نابود کردن

2738