2737
2739
عنوان

کی میاد به درد دلم گوش کنه؟ فقط مرگ میتونه آرومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 70 پست
کجا فرار میکردم عزیزم ، یه دختر ۱۶ ساله بدون پول کجارو داره بره؟ بعدشم گفتم ازدواج کنم راحت میشم میر ...

راست میگی 

اما هیچوقت خودکشی نکن من یه بار کردم موقعه مرگم بود دقیقا یادمه عین سگ زوزه میکشیدم مثل سگ پشیمون بودم میگفتمخدایا منو ببخش غلط کردم نزار بمیرم با اینکه خودم خواستم خودمو بکشم اما وقتی لحظه ی مرگم رسیده بود پشیمون شده بودم نکن که تهش عین من میشی

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بچه هام نبودن تا صبح خودکشی میکردم مطمعنم پشیمون نمیشدم 

منم همین فکر رو میکردم اما پشیمون شدم زمانی که کردم پس هیچوقت فکرشو نکن تابخوای عین من انجام بدی 

تازه شم اگه  یه موقعه خداااااااااایی نکرده بکنی بچه هات بزرگ شن نمیگن چرا مادرمو خودشو کشته ؟؟؟ا.ن وسط تو بده میشی انا خوبه میشن تو چون نیستی بگی حقیقتو اونا هست میتونن ماست مالی کنن و تهش اونا هرروز که نیاز به ماد دارن و تونیستی کنارشن تورو لعنت میکنن 

پس حتی فکرشم نکن تا بخوای یه همچین کاری روکنی

کردی ؟؟؟؟

مادر رو پدرت جواب بقیه رو چی بدن جواب دهن همیسایه های رو چه جوری ببندن 

پسر کوچه ی ما خودشو دار زده با اینکه 5 سال گذشته هنوز حرف میزنن 

تو بمیری شوهرت میره یه زنه دیگه میگیره اون زن که بچه هاتو نزاییده که بچه هاتو میزنه اذییت میکنه 

اینستا داری ؟؟؟؟

ببینی مادرنتنی چه جوری صورت پسر 4 ساله رو با اتو داغ سوزونده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

نکن نه به علاوه اینکه اون دنیاتو هر روز هروز زجر میکشی 

این دنیا هم بچه هات مادر رو پدرت زجر میکشن 

هر روز لعنت میشنوی از زیر خاک

2731

فکر میکنی تو بمیری کسی بچه هاتو نجات میده از اون مادرناتنیه ؟؟؟؟؟

نه 

حتی اگه شوهرت اونو بزنه 

وقتی شوهرت رفت اون زنه میره بچه هاتو میزنه و تهدید میکنه که اگه بگی میکشمت اونم بچست میترسه به باباش نمیگه و هر روز کتک میخورن هر روز باید کار کنن واسه اون زن 

زندگیتو کن واسه بچه هات واسه خودت واسه ایندشون

منم همین فکر رو میکردم اما پشیمون شدم زمانی که کردم پس هیچوقت فکرشو نکن تابخوای عین من انجام بدی&nbs ...

راست میگی ولی همون پدرومادرم باعث بدبختی من شدن ، بچه هامم الان به خاطر عصبی و افسردگی من خیلییی عذاب میکشن ، پسرمو کتکش میزنم خودمم میزنم گریه میکنم باهاش😭😭😭😭آخه من مادرم؟؟؟؟بمیرم که بهتره براشون

فکر میکنی تو بمیری کسی بچه هاتو نجات میده از اون مادرناتنیه ؟؟؟؟؟ نه  حتی اگه شوهرت اونو بزنه ...

منم بچه هامو میزنم اون طفلکام به خاطر وجود منو شوهرم عذاب میکشن ،کاش یه خونه داشتم میتونستم طلاق بگیرم

راست میگی ولی همون پدرومادرم باعث بدبختی من شدن ، بچه هامم الان به خاطر عصبی و افسردگی من خیلییی عذا ...

نزن بچه هاتو مجبور نیستی اعصبانی شدی برو یه جا دیگه 

افسردگی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا اهنگ شاد گوش نمیکنی چرا بیرون نمیری ؟؟؟؟

همه اینکارها باعث میشن عصبی بودنت کمتر بشه و کمکم بره 

چرا فکر میکنی بمیری بهتره ؟؟؟؟؟؟؟

مادر منم منو میزد اما همیشه جای سوال بود برام اینکه چرا منو بیخودی میزد 

فهمیدم بخاطر اینکه عصبی بوده میزده بچه هاتم میفهمن 

گه تو بری اینا مادر ندارن یکی دیگه میاد عین .... میاد میزنه کار میکشه

2740
منم بچه هامو میزنم اون طفلکام به خاطر وجود منو شوهرم عذاب میکشن ،کاش یه خونه داشتم میتونستم طلاق بگی ...

این طبیعی هست همه مادرا اعصابشون خورد میشه میان سمت بچه ها  

برو بیرون کار کن مشغول شو بروتوی فروشگاه لباسکار کن فکرت مشغول یشه نه فکر خودکی نه فکر طلاق میاد تازه کتر تو شوهرت روبرو میشین کمتر اذیییت میشی

وقتی پولو هر ماهگرفتی بچه هاتو ببر بستنی فروشی یا کافه بستنی خورن ببر هفته ایی یک بار پارک بازی کنن که بدون محبت بزرگ نشن 

زندگی کردن سخت نیست یکذره ایده میخواد

یا اگه شوهرت نزاره اینارو ببری بیرون برو براشون از این مدادهایی که بالاشون عروسک داره از اونا بخر دلشون شاد میشه یا اسباب بازی یه چیزی که بچه ها دوسشون دارن