2737
2734
عنوان

مسخره شدن در دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 136 پست
چی کارکنم  رفتم روانشناس فایده نداشت

روانشناس چی گفت؟

ممکنه احتیاج به دارو باشه جهت کم کردن اضطراب ک وسواس فکری

باید با وجود اضطراب توی موقعیت ها قرار بگیری و دوری نکنی آنقدر بری تا بهتر بشه

عزیزم منم میبینم چقدر نفرت زیاد شده به لطف یه سری مسؤلین بی کفایت ما داریم خشک و تر باهم میسوزیم همه ...

من چادرمو دوست دارم مطمئنم بدون چادر وضعیتم بدتره 

بیشتر تو فکر خودمه این جور چیزا 

و این فکرا در موردهمه چیزه جواب دادن سوال پرسیدن سر کلاس راه رفتن و خیلی چیز های پیش پا افتاده دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب های راجع به اعتماد به نفس زیاد بخون منم مث خودتم با کتاب خوندن ۸۰ درصد بهترم کتابهای دکتر حورا ...

ممنونم از راهنماییت قشنگم

ان‌شاءالله در اولین فرصت تهیه میکنم

امیدوارم روی منم جواب بده

شاید باور نکنی اما مامان من ۳۰ سال چادری بوده و الان چادرش رو کنار گذاشته بخاطر مزاحمت ها و نفرت پرا ...

نه نه عاشق چادرمم 

ولی افکارم محدود به چادر نیست همه چیه 

سوال پرسیدن از استاد جواب دادن حتی تو راه رفتنم حساس شدم

2731
نه نه عاشق چادرمم  ولی افکارم محدود به چادر نیست همه چیه  سوال پرسیدن از استاد جواب دادن ...

دوره های مهارت های ارتباطی بخر 

من دوره مهری علیمحمدی رو گرفتم برای فن بیان و مهارتهای ارتباطی موثر بود برام 

✨🦋🤍I am valuable
روانشناس چی گفت؟ ممکنه احتیاج به دارو باشه جهت کم کردن اضطراب ک وسواس فکری باید با وجود اضطراب توی ...

اره دقیقا دارو رو پیشنهاد داد ولی واقعیتش هم از دارو میترسم به خاطر همون برچسب هایی که به ادم میزنن هم خیلی از دارو ها رو نمیتونم بخورم حالت تهوع میگیرم هم دوست ندارم

نه برای چی همچین حسی داری ؟ اگه سوالی رو میخوای جواب بدی سعی کن یه چند دقیقه بمونی اگه کسی نظری نداد تو جوابتو بگو اینطور نباشه که سریعا بگی نذاری کسی جواب بده 

بهتره با همکلاسیات گرم بگیری خودت رو تافته جدابافته ندونی فقط چون اونا حجابشون مشکل داره

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
دوره های مهارت های ارتباطی بخر  من دوره مهری علیمحمدی رو گرفتم برای فن بیان و مهارتهای ارتباطی ...

ممنونم از راهنماییت قشنگم 

ان‌شاءالله در اولین فرصت تهیه میکنم 

سایت داره برای فروش؟

2740
خودشونو کنارمیکشن یا به منت جواب میدن البته خدا وکیلی همه این جوری نیستن بعضیا فقط کاری ندارن باهات ...

دقیقا

منم چادری ام بهشون حق میدم واقعا با توجه به اتفاقات جامعه و یه سری کافر مذهبی نما که ابروی اسلامو به بازی گرفتن ما منفور شدیم

من همینطور اعتماد به نفسم پایین هست یکی بیاد به خاطر چادر و دینم مسخره ام کنه خیلییی ناراحت میشم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
نه برای چی همچین حسی داری ؟ اگه سوالی رو میخوای جواب بدی سعی کن یه چند دقیقه بمونی اگه کسی نظری نداد ...

نه بحث تافته جدادبافته نیست اعتماد به نفسشو ندارم اونا هم یه جوری رفتار میکنن اکثرشون که احساس میکنم خیلی مایل نیستن به صحبت کردن با من 

فقط مشکلت اعتماد بنفسه 

روخودت کار کن 

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2706