2752
2734
عنوان

مسخره شدن در دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2107 بازدید | 136 پست

میگن اطرافیان 30درصدماروجذاب تراز اون چیزی ک هستیم میبینن سعی کن خودت باشی وواست مهم نباشه بقیه چی میخان از توببینن باور کن اونااصلاب توفکرنمیکنن توحساسی

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشگاه ازادم رفتارشون با چادریا بده

چه جور رفتارایی

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731
سلام عزیزم من مذهبیم بله خب منم گاها حس میکنم توی کشور خارجیم  تنقدر احساس تنهایی میکنم به خ ...

ممنونم از  راهنماییتون 

نه با پوششم مشکل ندارم بیشتر افکارم اذیتم میکنه 

دنبال یه راه حلم که بتونم حالمو بهتر کنم و بتونم افکارمو کنترل کنم

حساس شدی میدونی چرا چون الان همه دخترا خودشونو شبیه عروسکا درآوردن انگار اومدن تالار عروسی نه دانشگا ...

ممنونم حرفاتون خیلی به دلم نشست 

ان‌شاءالله بتونم جزو اون عده باشم 

پوششمو دوست دارم بیشتر دنبال یه  راه حلم که بتونم جلوی این فکرا رو بگیرم که کمتر اذیت بشم

ممنونم قشنگم  تلاشمو میکنم

فدات عزیزم

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
رو عزت نفست کار کن اولا  دوما من اگر جات بودم محجبه میموندم اما چادر نمیپوشیدم  چون واقع ...

عزیزم منم میبینم چقدر نفرت زیاد شده به لطف یه سری مسؤلین بی کفایت ما داریم خشک و تر باهم میسوزیم همه مثل هم نیستن

ینی همه چادرشونو بردارن نفرت جمع میشه ؟

نمیشه راهی نداره

من با تاثیر از فضای مجازی خودم چادری ام ولی وقتی چادری میبینم یه حس نفرت و انزجار تو وجودم نسبت بهش میگیرم🥲

واقعا حس میکنم شستشو مغزی شدم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
منم مواجه شدم یه عروسی دختر خالم رفتم مختلطم نبود  تالار بود تهران بعد اتاق پرو جوری بود که ...

میفهمم قشنگم درک میکنم 

بیشتر دنبال یه راه حلم که بتونم جلوی این فکرا رو بگیرم 

امیدوارم بتونم با راهنمایی هایی که بقیه دوستان کردن حالمو بهتر کنم

میفهمم قشنگم درک میکنم  بیشتر دنبال یه راه حلم که بتونم جلوی این فکرا رو بگیرم  امیدوارم ...

کتاب های راجع به اعتماد به نفس زیاد بخون منم مث خودتم با کتاب خوندن ۸۰ درصد بهترم

کتابهای دکتر حورایی راجع به اعتماد به نفس و دکتر فیلیپ مک گرا

عزیزم منم میبینم چقدر نفرت زیاد شده به لطف یه سری مسؤلین بی کفایت ما داریم خشک و تر باهم میسوزیم همه ...

شاید باور نکنی اما مامان من ۳۰ سال چادری بوده و الان چادرش رو کنار گذاشته بخاطر مزاحمت ها و نفرت پراکنی ها آدم بدون چادر هم می‌تونه حجابش رو رعایت کنه 

حس کردم دلیل حس بد استارتر پوششه 

✨🦋🤍I am valuable
چه جور رفتارایی

خودشونو کنارمیکشن یا به منت جواب میدن البته خدا وکیلی همه این جوری نیستن بعضیا فقط کاری ندارن باهات کای بعضی ها رفتارشون خوب نیست

بیشتر هم تو دخترا دیدم تو پسرا کمتر بود

2706