2733
2734
عنوان

مسخره شدن در دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2107 بازدید | 136 پست

موضوع اصلی اصلا چادر نیست ، و حتی اعتماد به نفس هم نیس 

، مشکل اصلی بلاتکلیفی ذهن تو هستش ، این که یه سری چیزا راجب چادر هنوز تو ذهنت حل نشده باقی مونده ، شاید به خاطر این که خانواده ات همه چادری ان و تو هم فکر می‌کنی دوسش داری و افکارت نسبت بهش ضدونقیضن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راه حلی برای افزایش اعتماد به نفس میشناسین که روی کسی جواب داده باشه؟

ببین فقط باید خودت برا خودت کاری کنی رو من که جواب داد یه دفتر بردار بنویس تمزین کن اظطراب نداشته باش کلا خودت تمرین کن

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2731
موضوع اصلی اصلا چادر نیست ، و حتی اعتماد به نفس هم نیس  ، مشکل اصلی بلاتکلیفی ذهن تو هستش ، ای ...

نه دوستش دارم ولی خب وقتی یکی بدرفتاری میکنه اذیت میشم 

میگم فقط چادر نیست همه چیه سوال پرسیدن جواب دادن راه رفتن همه چی اذیتم میکنه

ببین فقط باید خودت برا خودت کاری کنی رو من که جواب داد یه دفتر بردار بنویس تمزین کن اظطراب نداشته با ...

ممنونم قشنگم 

امتحانش میکنم ان‌شاءالله روی منم جواب بده

نه بحث تافته جدادبافته نیست اعتماد به نفسشو ندارم اونا هم یه جوری رفتار میکنن اکثرشون که احساس میکنم ...

به هرحال گفتگو و تعامل باید از ینفر شروع بشه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

چادر خیلی تاثیر داره.

اگه تعصبی نیستی چادر نپوش 

ب کل اعتماد بنفسو میگیره البته برا همه ن

ریپلای نکنید فقط استاتر.. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

سلام عزیزم این احساس ها واسه همه هست فقط بعضیا بهشون بیشتر فکر میکنن واهمیت میدن بعضیا هم بیخیالن یا اینجور نشون میدن 

من سال ۸۹ دانشگاه رفتم و خودم ادم خجالتی و بسیار مضطربی بودم و تو دوره ۴ سال لیسانسم اصلا تو اکیپا و دورهمیای کلاسی شرکت نمیکردم و فقط دوتا دوست صمیمی داشتم درصورتی که یه دوست چادری داشتم که از همون ترم اول کل کلاس واستادا رو تو مشتش گرفته بود هم شوخ بود و هم خیلی مذهبی و یه اکیپ ۵ نفره رو تشکیل داده بود که ۴تا دخترا که تا الانم ارتباط خانوادگی دارن از نظر خلق وخو وپوشش کاملا متفاوت بودن تا حدی که الان دوستم حوزه مشغول طلبگی هست و بقیشون مثل دخترای امروزی تیپ میزنن 

سرکلاسم هم با استادا هم با پسرای کلاس خیلی راحت بدون ترس واسترس همکلام میشد و کل کل میکرد ولی خوب یه حیا و احترامی همیشه داشت ... بستگی به خلق ورفتار خودت داره که بقیه چجور باهات رفتار کنن

وارد کلاس میشی به همه بلند سلام کن،اخر کلاس زود کلاس ترک نکن تو جمع کلاس بمون و تو بحثاشون مشارکت کنن

ادما از اینکه کسی خوش رو باشه دوست دارن باهاش دوست باشن نه باادم گوشه گیر 

از چهره وظاهرت راضی هستی ؟اندامت خوبه؟

بعضی چیزا رو طرز تفکر ادما تاثیر دارن مثل چاقی 

الان اکثرا عمل زیبایی دارن وارایش حرفه ای میکنن که باعث میشه کسی که انجام نداده احساس ضعف کنه

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘

عزیزم من تودانشکاه یه دوست چادری داشتم خیلی اجتماعی بود همه هم دوسش داشتیم خیلی خودتودست کم نگیر حسم میگه اعتمادبه‌نفس نداری روخودت کارکن خجالتیم نباش تواکیپاباش اصلابه کسی توجه نکن خودت باش قظعابهترینی شک نکن کسیم ترومسخره نمیکنه اگر کردخودش مشکل داره

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
سلام عزیزم این احساس ها واسه همه هست فقط بعضیا بهشون بیشتر فکر میکنن واهمیت میدن بعضیا هم بیخیالن یا ...

وای دقیقا مثل همکلاسی من بوده باهمه جوربودکوه می‌رفتیم بود بیارم رفتیم خونشون خیلی باصفابودن خانوادشون

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706