2737
2739
عنوان

کی میاد به درد دلم گوش کنه؟ فقط مرگ میتونه آرومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 70 پست
با خودکشی دردات تموم نمیشه. بلکه بیشتر هم میشه. چون باید شروع کنی جواب خدا و ملائکه خدا را بدی که چر ...

مگه خدا من براش مهمم بخواد عذابم بده؟؟؟؟ اگه خدا هوامو داشت که انقدر عذاب نمیکشیدم 

یعنی خدا فقط عذاب دادنو بلده ؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هیچ دلخوشی ندارم عین سگم دارم ب این زندکیه عن عنیم ادامه میدم

همه همینن 

اگه عشقم نبود منم خودکشی میکردم 

ولی خب زندگی کردنش تو این دنیا باعث شد منم زندگی کنم 

بگرد دنبال کسی که بتونی با زندگی کردنش زندگی کنی

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728
منم دوس دارم صبح بیدار نشم. بگو عزیزم حرف بزن خودتو خالی کن

شوهرم چند متر اون طرف تر خوابیده میبینمش حاااااالم ازش بهم میخوره ،عق میزنم به خاطر وجودش 😭😭😭😭ازش متنفرررررررررم

ببخشیدا ولی امضاتون خیلی مسخره است. والا مردم یک شهر بیکار نیستن به شما و عشقت حسودی کنن !

اووووووه انقدر آدم بیکار میشه ک بیخودی حسادت کنن و زندگیه بقیه رو بهم بریزن

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼
ببخشیدا ولی امضاتون خیلی مسخره است. والا مردم یک شهر بیکار نیستن به شما و عشقت حسودی کنن !

خواهش میکنم   

ولا نمیدونی که میگی همه منتظر جدایی ما هستن که اونم فقط تو خوابشون میبینن        

ولی فقط مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه که بازم اونجا باهم متصلیم        

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2740
شوهرم چند متر اون طرف تر خوابیده میبینمش حاااااالم ازش بهم میخوره ،عق میزنم به خاطر وجودش 😭😭😭😭از ...

درکت میکنم شوهر منم امشب داغونم کرد اعتمادمو داغون کرد و اسمشو گذاشت اشتباه. کاش آروم بشی دلت آروم بشه

ولا شاید تو زندگی شما نبوده باشه 

ایشالله که با همچین ادمی هم روبرنمیشین ولی خب هستن یه سریا که واسه جدایی ما خیلی کارا کردن اما نتونسن هنوزم نقسه هایی میکشن که به عقل شیطان هم نمیرسه 

ولی خب وقتی عشق باشه همه چیز هست از اعتماد از دوست داشتن و.....

من نمیبینمش به خودش قسم نمیبینمش😭😭😭😭😭😭😭

اون تو رو میبینه مطمئن باش. به دسته گلات نگاه کن ب بچه های قشنگت نگاه کن من حسرت مادر بودنو میخورم . اونارو ببین و بدون خدا تو زندگیت هست و تورو میبینه ک فرشته هاشو نصیبت کرده.تمام هدفت اونا باشن ن شوهرت. هرچند ک خودم از شوهرم ناامید شدم

درکت میکنم شوهر منم امشب داغونم کرد اعتمادمو داغون کرد و اسمشو گذاشت اشتباه. کاش آروم بشی دلت آروم ب ...

برامن بچث امروز و دیروز نیست   کلا ازش بدم میاد اصلا نمیتونم با خودش و رفتاراش و کاراش کنار بیام زندگیمو نابود کردن پدرم و شوهرم کثافتم

کاش بقیه مثل شما بودن که زندگیه بقیه رو به هم نزنن