2733
2739
فدات بشم خب توام اخم می کردی نه اینجوری تو دل خودت بریزی یا حداقل با حرف و ناز  نرمش کن  ...

آره بابا چند وقت پیش رفته بودیم خونه برادرشوهرم به همسرش میگفت فاطمه بانو جان اصلا خودتو اذیت نکنی ها بچه رو ازش گرفت داد به مادرشوهرم نگه داره  خودشم از مهمون ها پذیرایی میکرد جاریم هم آشپزی میکرد اونوقت من هم باید بچه هامو نگه دارم هم آشپزی کنم هم پذیرایی کنم آخرشم همسرم سره سفره بگه چرا سالاد کاهو درست نکردیسالاد شیرازیت مزه ی آب میده 

کاش یخورده توی غذا پختن دقت میکردی

آره بابا چند وقت پیش رفته بودیم خونه برادرشوهرم به همسرش میگفت فاطمه بانو جان اصلا خودتو اذیت نکنی ه ...

بگو توام تو مسولیت پدریت دقت کن

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینجوریه دیگه 

من ازدوره۷سال دوستیم باشوهرم تاالان که یه ماه عقدیم بهش یاد دادم که باید کمکم کنی حتی چندوقت پیش پاگشا شدم خونشون بدشام بلندشدم بشقاباروبردارم نگذاشت گفت سنگینه حالا کل خانوادش هنگ بودن که این از کارنمیکرد زشته تومردی از این حرفا  

من با دوز پسرم قهرم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2740
من ازدوره۷سال دوستیم باشوهرم تاالان که یه ماه عقدیم بهش یاد دادم که باید کمکم کنی حتی چندوقت پیش پاگ ...

آفرین بهت 

مامان منم میگفت باید بهش یاد بدی منم میگفتم خودش بافرهنگ تر از این حرف هاست مامانمم گفت بار اول کمکت میکنیه بار دوم باید بهش بگی تازه بعدشم کلی منت سرت میزاره باره سوم اگه بهش بگی بهت میگه نوکر بابات غلام سیاه دقیقا همین هم شد

بخدا میرم خونه جاریام مهمونی همسراشو مثل پروانه دورشون میچرخن یا بچه رو نگه میدارن یا کمک میکنن نمیز ...

هه میدونی مقصر خودتی خانوم ، اگ مهمونات خونواده شوهرت بودن باید بگم خیلی خر بودی بعد اون کار دعوتشون کردی ‌، وقتی میبینی شوهرت کمک دستت نیس مسئولیت پذیر نیس لازم نیس انقد خودتو اذیت کنی برا خونوادش ک مامان کسافتش انقد زبونش دراز نشه. من جای تو بودم یا همون موقع زنگ میزدم خونه شوهرم خونوادش میومدن کمکت ، باید وضعتو ببینن تا درک کنن حدقل اونا کمکت میکردن ، همون موقعم در جواب باید میگفتی خودت زحمت میکشیدی میومدی کمک دستم والا با این وضعیت من دست تنها بهتر ازین نمیشد پسرتم مسئولیت پذیر نیس مقصر من نیستم

من ازدوره۷سال دوستیم باشوهرم تاالان که یه ماه عقدیم بهش یاد دادم که باید کمکم کنی حتی چندوقت پیش پاگ ...

وای شوهرمنم یه باراینکارو کرد بد خانوادش لج کرردن بلای سگ ب سرم اوردن

هه میدونی مقصر خودتی خانوم ، اگ مهمونات خونواده شوهرت بودن باید بگم خیلی خر بودی بعد اون کار دعوتشون ...

والاه نمیدونی که چه آبروریزی میکردن که دعوت کرد بعد دعوتشو پس گرفت من چیکار کنم بی زبونم امشبم خیلی خرابه به جای اینکه من ناراحت باشم اون ناراحت شده و جاشو جدا کرده اشکال نداره میخوام برگردم شهر خودمون خونه ی بابام یه هوایی تازه کنم خسته شدم از این زندگی