2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با شوهر قهر بودن که فکر و خیال نمیخواد کل تخت مال خودته اونم میندازی بیرون میگیری میخوابی

عزیزم توو هر تاپیکی ک میرم و پست شما رو میبینم احساس میکنم خیلی شوخ طبع هستی و خیلی احساس خوبی بم میدی❤❤❤

2728
حق داری ناراحت باشی 

بخدا میرم خونه جاریام مهمونی همسراشو مثل پروانه دورشون میچرخن یا بچه رو نگه میدارن یا کمک میکنن نمیزارن حتی همسرشون اذیت بشه اونوقت شوهر من ...امشب اینقدر اذیت شدم 

نتونستم قشنگ فرشم رو جارو کنم همش مادرشوهرم میگفت محبوبه به این فرش جاروهم میزنی ؟

2738
شکاکه😔حرفایی زدهیچوقت فراموش نمیکنم،بددله،بااینکه هیچوقت پسرداییشونمیبینم شک داره،تادونفرخندیدن توج ...

خیلی بده عزیزم درکت میکنم شوهرمنم اینجوریه آدم خیلی اذیت میشه توی دعواهاش یه حرف هایی میزنه قلبم آتیش میگیره ولی بعدش توقع داره از یادم ببرم 

بخدا میرم خونه جاریام مهمونی همسراشو مثل پروانه دورشون میچرخن یا بچه رو نگه میدارن یا کمک میکنن نمیز ...

درکت میکنم منم همسرم اگر باهام لج کنه دقیقا همین رفتار رو میکنه..

فک کنم مهمونات فامیل های همسرت بودن درسته؟

اگر واقعا اینطوره خیلییی بی انصافه همسرت خیلی

درکت میکنم منم همسرم اگر باهام لج کنه دقیقا همین رفتار رو میکنه.. فک کنم مهمونات فامیل های همسرت بو ...

آره مادرشوهرم و پدرشوهرم و خواهرشوهرام بودن اونقدر بهم تیکه انداختن نمیدوستم از مهمونام پذیرایی کنم یا بچه داری کنم خدا خیرش بده مادرشوهرم اومد کمکم شوهربی غیرتم هم که فقط باخواهرش بگو بخند میکردن