2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاه نمیدونی که چه آبروریزی میکردن که دعوت کرد بعد دعوتشو پس گرفت من چیکار کنم بی زبونم امشبم خیلی ...

واقعا درکت میکنم عزیزم سخته، میدونی تو زندگی همه به نحوی مشکلات هست ، رفتار شوهر ما اینه رفتار خودمونه در اصل چه در حال چه در گذشته ، در اصل ما خودمون اجازه بعضی تنش و برخوردهارو میدیم یه طرف مقابلمون، حالا ازینا بگذریم زبون نداشتنت از طرفی خوبه از طرفی بد ، منم مث تویم نه خیلی پر چونم نه خیلی کم حرف و بی زبون ، ولی فقط نسبت به خونوادش ، همه مردا همینن بخدا ، بنظرم اگ دوسش داری هنوز بخاطر بچه هانم ک شده یکم صبوری کن و با رفتار خودت سعی اون اونو ادم کنی اگ ببینی موثره زندگیتو بچسب اگ میبینی دیگ فایده نداره اون موقه دیگ تنهاش بزار تا خودش سر عقل بیاد ، این جور گ پیداست شوهرت لجباز و مغرور و کم سن و ساله تقریبا ، تو بهش یگو حتی اگ قهریم دوس ندارم جامونو جدا گنیم از هم باید تو هر شرایط کنار هم باشیم ، توهم اگ بخای غر بزنی و اینا دیگ اونم بدتر میشه روز به روز ، شما روش خوبی رو در پیش نگرفتین ، نه جدا کردن محل خواب و نه ترک کردن اون اصلا قابل قبول نیستن ، اگ زندگینو دوس داری واقعا براش تلاش کن از خودت شروع کن ، اونو عوض نکن چون نمیتونی ، رو خودت کنترل داشته باش😙

2728
واقعا درکت میکنم عزیزم سخته، میدونی تو زندگی همه به نحوی مشکلات هست ، رفتار شوهر ما اینه رفتار خودمو ...

بخدا نمیشه خیلی امتحان کردم ولی بازم دلش میخواد خودشو از چشم من بندازه