2737
2734

سخت خیلی اطرافم دیدم مردد اینجوری که اصلا کمک نمی کنند حق داری ناراحت باشی با دوتا بچه به ویژه بشین تو آرامش حرف بزنید در باره اش که واقعا سخت گاهی نیاز به کمک داری  و البته وظیفه هم اصلا نیست

البته با تمام اروم بودنم تا می‌گه وظیفه می گم کی گفته شرعا که وظیفه ندارم می تونم حقوقم بگیرم لطف عزیزم لطف و این گونه است که با این که اون کمک می کنه منتم می ذارم😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوخی گفت تو خودتو به من قالب کردی واگه من تورو نمیگرفتم خودکشی میکردی منم ناراحت شدم گوشیو قطع کر ...

تو چرا زنگ میزنی اون حرف بدی زده اون باید از دلت دربیاره عزیزم اصلا بهش زنگ نزن

2731
بخدا میرم خونه جاریام مهمونی همسراشو مثل پروانه دورشون میچرخن یا بچه رو نگه میدارن یا کمک میکنن نمیز ...

دقیقا برادر شوهرا من زننننن زلیللللللل تا دلت بخواد 

بعد شوهر من یه دوست دارم نمیگه ب من

سخت خیلی اطرافم دیدم مردد اینجوری که اصلا کمک نمی کنند حق داری ناراحت باشی با دوتا بچه به ویژه بشین ...

حیلی اذیت میشم امشب خیلی گریم گرفت میخواستم برم پیش بچه هام بخوابم چنان اخمی کرد که وجودم لرزید 

2740
دقیقا برادر شوهرا من زننننن زلیللللللل تا دلت بخواد  بعد شوهر من یه دوست دارم نمیگه ب من

برادرشوهرای منم برای همسراشون سنگ تموم میزارن وقتی میرم خونشون دلم کباب میشه

حیلی اذیت میشم امشب خیلی گریم گرفت میخواستم برم پیش بچه هام بخوابم چنان اخمی کرد که وجودم لرزید  ...

فدات بشم خب توام اخم می کردی نه اینجوری تو دل خودت بریزی یا حداقل با حرف و ناز  نرمش کن 

هرچند یه نفر تو اشناهامون می شناسم شوهرش هیچ جوره تو بدترین شرایط اندازه یه لیوان جابه جا کردن هم کمک نمی کنه چی بگم والا 

فکر می کنند از مردانشان کم میشه ولی عجیب می گی همسرت برادراش کار می کنند آخه 

منم غریبم عزیزم از مامانم اینا ۷۰۰کیلومتر دورم

من شستمش گذاشتم کنار اونم همینطور،شوهرم باهام بازی میکنه بهم گفت آزمون استخدامی شرکت کن بعد کلی درس خوندم یهو گفت نه نمیخوام مگه بی صاحابی منم گفتم من بردتم مگه صاحب بخوام گفت اره هستی،جامو ورداشتم اومدم اتاق گفت باز جاتو جدامیکنی گفتم اره گفت هرجورراحتی

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
وای دقیقا من ب مامانم میگم میگه جاریاتم تو دلشون میگن خوش ب حال تو 😂

من شوهرم خیلی از برادر شوهرم بهتره 

ولی خیلی چیزا به رفتار خودش بر می گرده جایی که با زبون‌میشه شوهرش راضی کنه بدتر یه جور به شوهرش می توپه که اونم لج کنه 

و البته دعوا های اونا همه می فهمند من و همسرم قهرم باشیم به رومون تو جمع نمی یاریم و این گونه است که تو ظاهر شاید خیلی ها حسرت زندگیمون بخورند جاریم بگه نه شوهر تو خیلی خوب در حالی که بخوام منم لج کنم اون از داداشش بدتره