2737
2734
ببخشید من با اینکه چای تو قوری ی طعم دیگه داره و تازس کاملا موافقم فقط خب شما مسافرت میرید یا پارک ک ...

منتظریم ماشین بخریم بعد فلاسک بخریم 😆😆😆ولی مثلا یک دوبا رفتیم مسافرت فلاسک مادر شوهرو بردیم. بنظرم باید باشه اماخب تو خونه چایی با قوری میچسبه

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
عزیزم دختر گلت چند ماهه است؟ میشه به منم یاد بدی چطوری بپزم برا پسرم؟

من بلد نیستم ک بانو

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه برادر شوهر دارم رفتارش رومخ بود الان ده ساله خونشو ندیدم وخیلی خوشحالم ک ازش فاصله گرفتم.

خوش به حالت که تونستی ارتباطو قط کنی دعا کن واسه منم ده سال یه بار نبینمشون

2731

اولین تاپیکی که همه ی پیاما رو خوندم ،برام جالب بود نظر همه رو بخونم،انگار در سکوت داری فیلم میبینی،حرف زدن ادما نشان دهنده ی شخصیتشونه،جدا از رسم ها و عادت های عجیب و غریب،تو این تاپیک یه چیز مهم و یاد گرفتم،چقدر یه سری از افراد تو این تاپیک محترم و با شخصیت بودن،مواطب کلامی که به زبون میارن هستن،اگر اشتباهی می کنن جرات پدیرفتن اشتباهاتشونو دارن،عدرخواهی می کنن،حتی کسایی بودن که نظرات بقیه رو قبول نداشتن اما بهش احترام می ذارن،اما یه عده با سماجت فقط رو نظرشون پافشاری می کنن،تو زندگی روزمره مون هم تجربه باشه که مواظب رفتارمون باشیم،لازم نیست در برابر هر فردی واکنش نشون بدیم ،واقعا یه عده ارزش جواب دادن و ندارن...

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

من رفتارای عجیب و غریب تو خانواده ی خودم و همسرم و اطرافیان زیاد دیدم ولی می خوام یه رفتار عجیب از دوستم بگم که اهل یکی از روستاهای یکی از استان های بزرگمون هستن،و گویا اونجا رسمه که دخترا تو سن خیلی کم ازدواج کنن،مثلا دختر ۱۶ ساله به نظر اونا،معذرت می خوام به اصطلاح اونا ترشیده س،دوستم ۱۴ سالگی ازدواج کرده و الان باهاش حرف می زنم می گه این رسم خیلی بده ولی جالب اینجاس که خودشم میگه دخترم و مجبورم به رسم روستامون شوهر بدم🙄مقاومتش برام خیلی عجیبه،در حالیکه خودش همیشه میگه من بچگی نکردم،و البته دوستم ظاهرش خیلی امروزیه،خیلی هم شیک و به روز هستش اما...

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 
واقعا منم اتفاقا همین فکرو داشتم

کوره  امانه ساق نین😐

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
من رفتارای عجیب و غریب تو خانواده ی خودم و همسرم و اطرافیان زیاد دیدم ولی می خوام یه رفتار عجیب از د ...

حتما عقده ی شده 

میخواد عقدش رو سر دخترش خالی کنه 

وگرنه چیزی رو اگه بدونم  واسه خودم خوب نبوده  هیچ وقت نمیزارم واسه بچم اتفاق بیفته

من خودم با وجود زندگی بسیار موفق که ۱۶سالم بود ازدواج کردم 

وحتی خدارو شکر همسرم بسیار با درک و منو بچه بازی هامو تحمل میکرد 

بازم به اطرافیانم گوش زد میکنم  زود ازدواج نکنید

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2738

آقا منم بگم یا تموم شد؟

فامیل شوهر منم به مگس میگن پشه و اعنقاد دارن نیششون میزنه

به مژه میگن پلک

دیدم که مادرشوهرم با دستگیره دماغشو پاک کرده

هیچ اعتقادی برای یه ظرف برای استخون مرغ و این چیزا تو سفره ندارن همه رو میریزن توسفره

اولین بار اومدم خونه مادرشوهرم اینا بمونم مسواک یادم رفته بود بعد مادرشوهرم یه مسواک داد گفت نو بزن

بعوا از دهنش پرید چند بار استقاده کرده بوده🤮🤮🤮🤮🤮

😂😂😂قیاس مع الفارغ حتی کسی که چای فلاسک بذاره می دونه چای تازه دم یه طعم دیگه اس.ولی شما راحت باش

اینجوری ک اون خانم گفتم من نمی‌دونم پس اینا ک تو هییت و اینا چای میدم چندتا فلاسک دارن

و اینکه چرا اینقدر چایی های نذری و مهمونیا به همه مزه میده و همه طالبش هستن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
له لهجت دیاره دورو بر سنه یت  کوینه ایت نوینه قوم    

😂😂😂

نوالا  عزیزگیان  راحت وه 

من هامه کرماشان  

دورم لیت😂😂

😂😂😂 نوالا  عزیزگیان  راحت وه  من هامه کرماشان   دورم لیت😂😂

خوشبختم دلکم 

افرین بو ایوه که فارسی قصه ناکن  

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  
حاج خانم پیرزن..اینروزا همه فلاکس درست میکنن..چون هم تعداد بیشتر میگیره هم زود سرد نمیشه هم خوشمزه س ...

حالا شما چای را تو فلاسک درست می کنی خوب اشکالی نداره. ما هم تو مسافرت و پیک نیک اینکار را می کنیم. اما فلاسک برای گرم نگهداشتن مایعات هست نه برای دم کردن چای. هی پیرزن پیرزن دراوردی یه کم برو سرچ کن تمام دنیا از قوری استفاده می کنن. 

2706