2733
2734
برادر شوهر چطور؟

برادر شوهر هیچوقت محرم نیست چون دیدید بعضیا بعد مردن برادرشون میرن زن بردارشون میگیرن البته دور از جون همه

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره واقعا نمیدونستی🤔😄

نه اونا محرم نیست که

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 
منظورش اینه تو خونه هم این مدلی چای درست میکنه ولی خدایی ضایعس دیگه خب زن خونه باید تو قوری چای قرم ...

حاج خانم پیرزن..اینروزا همه فلاکس درست میکنن..چون هم تعداد بیشتر میگیره هم زود سرد نمیشه هم خوشمزه ست

تو فیلماهم فقط مادربزرگا قوری دارن😝😝😝

ایشون تفریح نگفتن گفتن تو خونه همیشه تو فلاسک دم میکنه 

همه تو فلاسک دم میکنن...تو فیلماهم فقط مادربزرگا تو قوری دم میکنن..کسیکه خیلی بیکاره و تنهاست تو قوری دم میکنه وگرنه خانواده پتج نفری صدبار باید دردقیقه قوری بزاره🤣🤣

فقط خوبیا خانواده خودتو گفتی و بدیا دیگران😁

اخه باید دیگران بگن... عجیباشو گفتم... بعدش بد نگفتم بخدا... قضاوتی نکردم با دقت بخونید فقط روایت کردم

مثلا الان یادم افتاد شاید از نظر دیگران من مدت زمان زیادی دستشویی می مونم 😄 کلا دستشویی رو دوست دارم البته دستشویی خونمون 

یه دوست دارم وقتی میرم خونش چای تو فلاسک دم میکنه میاد میشینه پیشم برام میریزه چندبار واااای بخدا ا ...

خانم عرض کردم شما عجیبید و عادت کردید وگرنه عالم و ادم تو فلاسک دم میکنن...که هی بریزن و بخورن و حال کنن...من هیچکس نه دوست نه اشنانه فامیل نه قوم شوهر..هیچکس تو قوری درست نمیکنه

تو فیلماهم پیرزنای بیکارتنها فقط تو قوری درست میکنن

پس اون رفتار عجیب نیست شما سلیقه ت قدیمیه

خانم عرض کردم شما عجیبید و عادت کردید وگرنه عالم و ادم تو فلاسک دم میکنن...که هی بریزن و بخورن و حال ...

البته ما توی قوری دم میکنیم و هل و دارچین میزنیم زمستونا و تابستونا گلاب و گاهیم داخل فلاسک میریزیم که داغ بمونه محتویات قوری 

من هیچکس رو ندیدم جلو پدرشوهرش روسری سرش نکنه حتی اگه فامیلش باشه . مگه پدر شوهر محرم میشه؟؟؟

پدرشوهر محرم ابدى هست.حتى اگه عروس از شوهرش طلاق بگيره بازم پدرشوهرش بهش محرمه.مثل مادرزن براى داماد

پدر شوهر محرم ابدی هست همونطور که مادرزن محرم ابدی هست یعنی خدای نکرده بعد طلاق هم بهتون محرم

دقیقا و پدربزرگ شوهر هم محرم هست،مادربزرگ عروس هم به داماد محرمه و بقیه دیگه نیستن

دقیقا و پدربزرگ شوهر هم محرم هست،مادربزرگ عروس هم به داماد محرمه و بقیه دیگه نیستن

دقیقا پدر و هرچه بالا رود یعنی جد و پدر جد و ....

حاج خانم پیرزن..اینروزا همه فلاکس درست میکنن..چون هم تعداد بیشتر میگیره هم زود سرد نمیشه هم خوشمزه س ...

همه کامنتاتو خوندم یه روحیه خاصی داری دلت میخواد به همه بپری انگار

چرا توهین میکنی وقتی بهت توهین نکردم؟

بنظر من که فقط تنبلیه

زن بودن با کدبانو بودن خیلی فرق داره 

کدبانوها بلدن چطور یه چای خوش رنگ و خوش عطر که توی قوری چینی تازه دم شده تحویلت بدن که طعم چای اصیل بده چون اگه بلد باشی چای اصیل دوبار دم داره که یه قلق خاص داره

وگرنه ابجوش و چای خشک هرکسی بلده بریزه تو فلاسک

2706