2752
2734
خانم عرض کردم شما عجیبید و عادت کردید وگرنه عالم و ادم تو فلاسک دم میکنن...که هی بریزن و بخورن و حال ...

اهل کجایید ک اینقدر ب فلاسک تعصب دارید و از قوری نفرت؟؟؟بنظرتون علت فروش قوری چی میتونه باشه/؟فلاسک فقط کارراه انداز هست واسه ادمهای چای خور و جسارتا تنبل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم پنیرومربامیخوره .تخم مرعامربامیخوره .بادمجوناباشکرمیخوره.جاریم وحتی مادرشوهرم خربوزه رابااشق م ...

پنیر مربا خیلی خوشمزه است ،خصوصا با مربا آلبالو و پنیر خامه ایی ،وای دلم خواست شدید

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2731
خانم عرض کردم شما عجیبید و عادت کردید وگرنه عالم و ادم تو فلاسک دم میکنن...که هی بریزن و بخورن و حال ...

نه اصلا این که شما میگی عادی نیس چای رو تو قوری دم میکنن وقتی میرم پیکنیک اگه بخوان فلاسک میبرن که پیکنیک نبرن.طعم چای تازه دم کجا با فلاسک کجا

عزیزم من فلاسکمو توی لوازم بیرون شهر گذاشتم یعنی وقتی میریم بیرون حالا یا بیرون از شهر یا پارک یا با ...

ماخودمون  برای مجلسهای بزرگ که تعدادمون زیاد بود چندتا فلاسک تازه اماده میکردیم که کسی معطل چای نشه .چون قوری و کتریمون درحد ۵یا ۶نفر بود .. مثل سفره یا روضه یا مهمونی تعداد بالا .ولی خونه مادرشوهرم هرروز توی فلاسک اماده میکنن حتی برای ۵نفر .نه چیز عجیبیه نه بی کلاسی با کلاسیه .نمیدونم این چه داستانیه از اول تاپیک راه افتاده 😐😐😐

🤧یه روانی تو  خورش هاش زیره میریخت تو ماکارونی و دلمه و  دمی گوجه هم میریخت عوق واق ...

منم میریزم چون نفخ غذارو هم میگیره

نه من روانیم نه عوقو اه داره

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.
واقعا؟  متاسفم براتون واقعا شرایط سختیه

خداراشکر من چندساله ازدواج کردم .خواهرام هم شوهر کردن راحت شدن ولی خیلی دلش میخواست هنوزم تو دستش بودیم تا زور بگه بهمون و تهمت بزنه .الان مادر بیچارم اسیرشه ..ما هم احترامشو داریم جلو شوهرامون سعی میکنیم ابرو داری کنیم اما محبتش توی دلمون نیست اصلا متاسفانه

دقیقا خودشون هم همین کار رو میکنند.. چیز عجیب ترش که یادم رفت بگم اصلا چیزی به اسم پول و جمع اوری ام ...

خیلی جالبه یه لحطه دوست داشتم جاشون باشم....من قبلا یه مدتی تارک دنیا شدم حس خوبی بود ولی افسردگی میاره ولی حس خوبش خاصه آدم سبکه.حتی یکی اومد تو خوابم بم گفت وقتشه عزراییل رو ببینی اصن نترس بش گفتم نمیترسم و کامل واسه مرگ آماده بودم نه گناهی داشتم نه نمازو روزه ای گردنم بود.....ولی متاسفانه الان آماده نیستم

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706