2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا چه رسم چندشی  واقعا آدم میمونه چی بگه 😐 تصور کن داداشتو لخت ببینی  اصلا چطوری ...

واقعا منم اتفاقا همین فکرو داشتم

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  
ببخشید میپرسم یعنی چی با دستگاه باردار شدید؟

عزیزممممم آیودی داشتم بعد چهارسال یهو باردار شدم 🤦‍♀️

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
2731
من هیچکس رو ندیدم جلو پدرشوهرش روسری سرش نکنه حتی اگه فامیلش باشه . مگه پدر شوهر محرم میشه؟؟؟

من خیلی کم کسی رو ریپلای میکنم ولی خدایی از نظر شما پدرشوهر نامحرمه؟

اینجوری ک مادر زن هم نامحرمه   

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
نه بخدا باورم نمیشه محرم باشه

یعنی شما جلوشون حجاب کامل داری؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
پدرشوهر محرمه من حس میکردم دایی و عموی شوهرم محرم باشن ولی یسری میگن نه نیس

نه عزیزم از خانواده همسر فقط پدر شوهر

ولی دایی و عموی مادرتون محرم هستن

بعد ازدواج همه محرم میشن به جز برادر شوهر

نه عزیزم محرم نیست فقط پدر شوهر و پدربزرگاش

نه عزیزم از مردای خانواده ی همسر فقط و فقط پدرشوهر محرمه بقیه همه نامحرمن 

پدربزرگاش محرم میشن

خیبی دلم میخواد ارتباطو قط کنم ولی شوهرم خیبی وابسته شونه😭😭😭😵😵😵

منم یه برادر شوهر دارم رفتارش رومخ بود الان ده ساله خونشو ندیدم وخیلی خوشحالم ک ازش فاصله گرفتم.

ما اصلا فلاسک نداریم 😕😕

ببخشید من با اینکه چای تو قوری ی طعم دیگه داره و تازس کاملا موافقم فقط خب شما مسافرت میرید یا پارک کجا چای دم میکنید چون همه جا نمیشه بساط آتیش براه انداخت

2706