2733
2739
بخدا مادرا بچه هاشونو دوست دارن ولی بعضی بچه ها واقعا رو اعصابن واقعا عصبی میکنند مادرا رو . همین ام ...

اها یعنی شما هم بفهمی بچتون کرونا گرفته بی تفاوت رد میشی

خب باید بگم شما مشکل دارید منظورم از شما این نوع شخصیتا من چیزی ک میدونم مادرا بچهاشونو میبخشن ضمن اینکه من خیلی احترام نگه میدارم

نخیر حوصله ت نمیشه کامنت رو بخونی..بی جهت ریپلای نکن..نفر اول براش فلاسک چیز عجیبی بود و ناجواب اونو ...

چه ربطی داره مهم اینه شما عین این جمله رو بارها گفتی که کل ایران تو فلاسک میخورن 😬

بعدشم گفتی کل ایران تو فلاسک میخورن بجز ترکا ، که اینم کلی ادم از شهرای مختلف که ترک نبودن ریپلای کردنو حرفتو نقض کردن از جمله خودم  .تو صفحات گذشته موجوده اسنادش.

کلا  بچه ها رو خوب سرگرم کردی 🤣اصلا بحث فلاسک و چای نیس ، همه میدونن هر دو مدل میشه دم کرد و کدومش اصیل تر و خوش رنگ و طعم تره . قضیه اینه که  فک کنم این حجم از پافشاری یه ادم توو دنیای کوچک و محدود ِ خودش برای کاربرا سرگرم کنندده باشه که انقد ریپلایت کردن یکم بخندن  😂بدی صفحات مجازی اینه که مردم نمیدونن اونی که اون ور گوشی داره این چیزارو مینویسه چندسالشه که انقد بچگانه حرف میزنه و انعطاف ناپذیره ، و این باعث میشه الکی وقتشون حروم شه  

خیلی بعدا تو زندگی اذیت میشن اینجور ادما چون دنیاشون  واقعا کوچیکه و هیچ تنوعی رو نمیتونن بپذیرن و همیشه با توهین و بددهنی سعی در قانع کردن بقیه دارن  

خوش باشی 😄🖐🏻

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بچه های مادرشوهرت موفق ترند یا شما که مادرتون همش دستور میداد؟ چون من خودم زیاد دستور میدم به ب ...

پس مطمئن شدم روش شما اشتباهه دقیقا کارای مامانمو انجام میدین خاهر من نکن بچه تا یجایی کشش داره بعد ازت زده میشه بعد نگی بچم بیمعرفت بود بزرگش کردم عصای دستم بشه و فلان هرچی میکاریم درو میکنیم بخدا از رو دلسوزی میگم بازم خود دانی

2728
اها یعنی شما هم بفهمی بچتون کرونا گرفته بی تفاوت رد میشی خب باید بگم شما مشکل دارید منظورم از شما ا ...

نه عزیزم من راجع به کرونا نظر ندادم. من واقعا اگه بچم یه تب ساده هم بکنه نگرانش میشم ولی در کل اخلاق بچه ها خیلی تو عکس العمل والدین تاثیر داره خیلیییی. من خودم اینجور فکر نمیکردم . درسته بچه عزیزه ولی واقعا گاهی حس میکنی هیچکس بیشتر از بچت اعصابت رو و زندگیت رو بهم نریخته. الان دلم خوشه میگم ۸ سالشه درست میشه ولی واقعا اگه ۱۸ سالش شد و بدتر شد چی از من میمونه؟ هیچی نمیمونه که بخوام صرف کسی به اسم بچه کنم. نگین خوب بچه دار نمیشدی واقعا بچه شانس میخواد اینکه چه ژن هایی به بچه برسه شانسه البته در کل بچه هر چی باشه ما مسئولشون هستیم و وظیفه داریم در قبالشون. و این هم بگم شاید مادر شما مشکل روحی داره که شما کرونا گرفتی و براش مهم نبوده یا خیلی کینه داشته ازتون یا به خیال خودش خواسته ادبتون کنه به خاطر یه کاری یه جایی. نمیدونم . ولی فقط نگین پدرم و مادرم با من بدرفتارن اول خود شما بچه ها باعث میشین اینطوری بشه خودتون هم مقصرین. تمام تقصیر رو گردن مادر نندازین.

من هیچکس رو ندیدم جلو پدرشوهرش روسری سرش نکنه حتی اگه فامیلش باشه . مگه پدر شوهر محرم میشه؟؟؟

اهل کجایی عزیزم؟ چند سالته؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
🤧یه روانی تو  خورش هاش زیره میریخت تو ماکارونی و دلمه و  دمی گوجه هم میریخت عوق واق ...

عزیزم تو بیشتر ادویه ها زیره هست 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
منم مامانم اینجوری میکرد ولی بعد از ازدواج دیدم شوهرم بهیچ وجه با غذا و دو ساعت بعد از غذا لب به میو ...

وای اره دقیقا بابای منم خربزه یا هندونه با ابگوشت میخوره 

ن بابا سیر ن مثلا میبینی یکی دوست داره همراه غدا ترشی یا سبزی یا سالاد بخوره پدر من بس ک عاشق هندونه و خربزه اس دوست داره همراه غذا هم بخوره سری اول همسر تعجب کرده بود میگفت چرا سر سفره میوه میخورید😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2740

مادرشوہرم میخادبگہ سیبزمینی پوست بگیرمیگہ سیبزمینی سفیدکن،،،میخادبگہ چی بریزمیگہ چای جاکن ،،،میخادبگہ پریودشدم میگہ سرشستم(نگین لہجہ دارہ یامنطقہ زندگیشون۔فرق دارہ،اینطورنیس چون ازیک جاہستیم)😐میرن حموم خودشونوباحولہ خشک نمیکنن حتی موشونو،ماکارونی روسفیددم میکنن وموادشوجداآمادہ میکنن قبل خوردن باہم قاطی میکنن

وخدایی که بشددددت کافیست❣