2733
2739
من تا الان نظری ندادم. ولی چون گفتی فقط ادااا و جمع کنین و اینا میگم ، ما فلاسک رو فقط میبریم بیرون. ...

دقیقا منم بعد یه روز اومدم بگم😂😂😂😂

ما هم فلاسک فقط برا بیرون اونم جایی که نخوایم اتیش روشن کنیم وگره بازم چای تازه میخوریم

البته من شیفت شب که میرم  چای دم میکنم دم که کشید بدون تفاله میریزم تو فلاسک برا شوهرم که عصری از سرکار میاد بخوره

کلا چای اینطوری تو فلاسک میریزیم دم کشیده بدون تفاله اونطوری حداقل تیره تر نمیشه و طعمش بد نمیشه

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی دیگه چایی فلاکس تو خونه نخورید تو رو خدااااااا.خب چایی رو روی سماور روی کتری یا چای ساز دم بزارید.ما بیرونم که می ریم یا چای آتیشی می خوریم یا اینکه پیکنیک باشه روی اون دم میزاریم.اونجوری چای طعم و رنگش بهتر میشه

2740

عموهای شوهرم و شدیدا پدرشوهرم میگه حتما عروسم باید جلوی من روسری سرش کنه و حجاب داشته باشه حتی خواهراشون انگاررنامحرمن بعد من گفتم محرمن چه اشکالی داره گفت اگه دخترم داشتم باید جلوی من روسری سرش میکرد 😕😕

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺
خود چایی. به جای اینکه بریزه تو قوری دم بیاد، با قاشق میریزه تو فلاسک

ما اصن از قوری استفاده نمیکنیم فقط فلاکس چایی...قوری رو فقط واسه چای منقل گهگاهی شایدم فقط زمانی که کباب کنیم 

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
انگور خوردن با غذا عادت خودتونه یا خانواده همسرتون؟

خودمون 😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی