2733
2739
شوهرم و خونوادهش سر سفره آب میخورن یا نوشیدینی به همه یه دور تعارف میکنن خخخ هر چی شوهرم رو قسم میدم ...

فامیل شوهر منم همین طورن. هر کی یه لیوان آب بخواد بخوره باید جواب تعارفش رو بدی. خب بخورین دیگه. فحط آب که نیومده، کسی هم اگه تشنه باشه لیوان آب تو رو نمیگیره بخوره که. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم اینجور چایی دم میکنم.  فکر کنم اکثر خوزستانی ها  هم اینجور دم کنن اتفاقا خیلی خو ...

چه جالب خانواده همسر منم همینجورین و خوزستانین 

منم اوایل تعجب کردم ولی دیدم تعدادشون زیاده تو دورهمی هاشون و پشت سر هم چای میخورن اینجوری راحت ترن

من خواهرشوهرم پاگشام کرد این کارو کرد یکم ناراحت شدم بعد دیدم طرز فکرم اشتباهه چون اینا بخاطر سبک زندگیشون این کارو میکنن و میهمانشون هرکی باشه همینجوری دم میکنن.

2731
عادت عجیب مامانم اینه ک از بچگی از من بدش میومد تا الان و انگار دخترش نیستم طوری ک کرونا گرفتم زنگ ن ...

بخدا مادرا بچه هاشونو دوست دارن ولی بعضی بچه ها واقعا رو اعصابن واقعا عصبی میکنند مادرا رو . همین امروز پسرم برای بار صدم یه وسیلشو گم کرد اینقد جیغ زد و گریه کرد که. اصلا پا نمیشه بگرده فقط جیغغغ. من دیگه بریدم دارم حسمو نسبت بهش از دست میدم😭😭😭😭😭

مادرشوهر من کله پاچه که میپزه توش رب گوجه میریزه  قرمز میشه ولی خوشمزه‌اس خدایی

ماهم اصلا کله پاچه زرد دوست نداریم درکل غذاباید رب داشته باشه خوشرنگ باشه

یا رب نظر توبر نگردد
شما مشخصه ترک هستید‌‌ترکها عادت دارن تو قوری دم کنند وگرنه بقیه ایران خیر

ما شمالی هام تو قوری دم میکنیم البته گیلان مازندرانو نمیدونم

و از فلاکس برای بیرون از خونه استفاده میکنیم

2740

والا خواهرشوهر من خیلی کدبانوئه سفره میچینه سر تا سر خونه زیر ۵ مدل غذا هم نداره

ولی چای رو میذاره تو فلاسک اونم من رفتم تو آشپزخونه دیدم وگرنه وقتی چای رو آورد خیلی خوش طعم و عالی بود

چه ربطی به کدبانویی داره یه جور عادته دیگه.

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چیه؟ 😐💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
خیلی عجیبه 😐

خوشمزه اس امتحان کن😋😋😋💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
خوشمزه اس امتحان کن😋😋😋💎

آخه شیر برنج 😢                                                          من همین جوریش کله پاچه نمیخورم چه برسه که بریزم تو شیر برنج 😲

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
خانواده شوهرم هیچ کارعجیبی ندارن تازه من خ چیزاروازشون یادگرفتم اینکه اصلاتوکارهمدیگه دخالت نمیکنن ب ...

حالا بچه های مادرشوهرت موفق ترند یا شما که مادرتون همش دستور میداد؟ چون من خودم زیاد دستور میدم به بچه هام و اجازه نمیدم هر کاری میخوان بکنند موندم روشم درسته یا نه؟ اصلا دست خودمم نیست