2733
2739
ببخشید میشه  دقیق توضیح بدین  چجوری؟؟ برام جالبه

خب همه چیزایشو ک با نون میخورن ما با برنج میخوریم اصلا با نون تاحالا نخوردیم دوست نداریم.🙄🥴مثلا سیرابی یا چشمو پاچه یا هر چیز دیگشو تیکه میکنیم با برنج میخوریم.

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

خانواده شوهرم هیچ کارعجیبی ندارن تازه من خ چیزاروازشون یادگرفتم اینکه اصلاتوکارهمدیگه دخالت نمیکنن بخصوص مادرشوهرم اصلاکاری نداره پسرش یادخترش باکی میخوادازدواج کنه به نظرات وانتخاب همدیگه احترام میزارن..ولی مادرمن توهمه چیزسرک میکشه ازبچگی فقط بهمون دستورمیداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ا تازه عقد کرده بودیم سال تحویل خونه مادر شوهرم بودیم وقتی سال تحویل شد پدر شوهرم مادر شوهرمو بوسید برادر شوهرمم با جاریم روبوسی کردن شوهر منم اومد جلو منو ببوسه من جا خالی دادم نمی دونم چرا این کارو کردم آخه خیلی برام عجیب بود تا اون موقع ندیده بودم زن و شوهر تو جمع همو ببوسن. بعد دیگه برام عادی شد چون هر سال همین کارو می کنند 

عادت عجیب خاصی ندارن

اما مثلا وقتی میخوان به بچه ای چشم نخوره میگن ماشالله بعد لاله گوششونو با دستشون میکشن و صدای بوس در میارن😐😂

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2731

پلو رو خالی میخورن😐مثلا لوبیاپلو رو خشک خشک باید بخوری .ن ماستی ن سالادی ن هیچی🥴برامن عجیبه .

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
 ا تازه عقد کرده بودیم سال تحویل خونه مادر شوهرم بودیم وقتی سال تحویل شد پدر شوهرم مادر شوهرمو ...

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
خود چایی. به جای اینکه بریزه تو قوری دم بیاد، با قاشق میریزه تو فلاسک

خب ما هم تو فلاسک دم میکنیم همه اطرافیانمون هم همینطور تا حالا فک نکرده بودم ممکنه کارعجیبی باشه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
برا من که خیلی عجیبه....تازه اولین روز بعد عروسیمون مادر شوهرم برام یه کاسه کاچی اورد وقتی یه قاشق خ ...

خانواده خودم و شوهرم اینایی که گفتی رو با شکر میخورن تازه خانواده شوهرم با شیر برنج مربای گل میخورن ولی من اصلا نمیتونم با شکر همیشه با نمک میخورم شیر برنج و حلیمو کاچی رو

2738
یه عادت بد دیگشونم اینه که جلوی اقایون راحت درمورد پریودی و سایز سینه و رابطه ی جنسی صحبت میکنن کلن ...

شما خیلی عجیب ترین ادم شاخ درمیاره تا خونواده شوهرت

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤
2706